Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Дядя Жора став новим амбасадором PokerMatch

Дядя Жора 2021

PokerMatch оголосили свого нового медіаамбасадора. Ним став Вадим Мічковський, він же Дядя Жора. Тепер веселий і іскрометний Вадим буде піднімати настрій гравцям ПокерМатч.

Вадим підписав контракт на рік і вже почав свою співпрацю з ПокерМатч. Зовсім скоро ви зможете побачити стріми, на яких Дядя Жора буде грати в покер, а також крутити слоти. Все буде проходити під акомпанемент обговорення цікавих тем і свіжих анекдотів.

Мічковський також стане героєм нової рекламної компанії ПокерМатч, братиме участь в офлайн-подіях, а також просувати бренд в соц.мережах, так як у Дяді Жори 100 000 підписників.

Читати також: PokerMatch проводить фріроли для різних рівнів гравців

CEO PokerMatch Руслан Бангерт висловився з приводу нового амбасадора:

«Ми раді, що Вадим приєднався до нашої команди. Дядя Жора подарує заряд гарного настрою всім нашим гравцям і зможе залучити новачків. Ми дуже раді, що Вадим тепер в команді PokerMatch. Він, безумовно, дасть заряд гарного настрою всім нашим гравцям і зможе залучити новачків, - говорить CEO PokerMatch International Руслан Бангерт. - PokerMatch продовжує дивувати ринок і користувачів, і тепер разом з Дядей Жорою наше ком'юніті буде рости ще швидше. В добрий час!"

Нагадаємо, що першим медіамбассадором ПокерМатч був Олексій Дурнєв. У 2020 році покер-рум і Олексій завершили свою співпрацю.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.