Джастін Бономо – переможець Super Million$ на GGпокерок

Джасін Бономо 2021

Сьогодні субота, а це значить час підводити підсумки регулярного хайролерського турніру на GGпокерок: Super Million$. Цього разу в фіналі було за кого вболівати, адже за фінальним столом зіграло відразу два росіянина і один з них був чіплідером.

Йдеться про Романа "RRomashka" Ємельянова, для якого ця фіналка Super Million$ стала вже другою. У жовтні Роман зайняв в цьому турнірі восьме місце, а в цей раз плани були куди серйозніше, враховуючи його чіплідерство.

Плани на чемпіонство практично збулися: Ємельянов вийшов в хедз-ап, але програв там досвідченому хайролеру Джастіну Бономо. 2-е місце і виграш 332 000$ можна вважати відмінним результатом, при тому що "RRomashka" відноситься до гравців-любителям.

Що стосується другого росіянина у фіналі, Артура Мартиросяна, то в цей раз "marathur1" обмежився п'ятим місцем і виграшем 152 000$. Російський покерист програв олл-ін Бономо: А-4 справедливо виявилися слабкішими, ніж А-8.

Читати також: Топ-теми 2020: покерний прорив Артура Мартиросяна

2021 рік почався в покерному плані для Мартиросяна не зовсім вдало. Про це Артур написав в своєму блозі:

«Зараз в моїй покерной кар'єрі досить важкий етап. Настільки важкий, що навіть з'являлися думки зав'язати з покером, але я від них швидко позбувся. У моїх планах ставати кращим в цій грі і я ним стану всупереч всім даунстрік. Були хороші діпрани з відмінним складом, я витискав усі соки, але поки що не виходить, на все свій час!»

Повертаємося до фінального хедз-апу. Роману Ємельянову протистояла людина, яка займає другий рядок у списку найбільш прибуткових покеристів світу: Джастін Бономо. Ємельянов вибрав досить небезпечну стратегію: грав агресивно, часто рейзив на флопі зі слабкою рукою, йшов в олл-ін на префлопі зі слабкими картами і т.д.

Така агресивна стратегія давала свої плоди, але незабаром везіння Ємельянова закінчилося. В останній роздачі турніру Бономо зібрав тріпс по терну, а Роман вирішив блефувати до кінця, що призвело до його поразки. В результаті Бономо оформив черговий шестизнак в своїй кар'єрі.

Результати фінального столу

  1. Джастін Бономо – 431 000$
  2. Роман Ємельянов – 332 000$
  3. Нік Петранджело – 256 000$
  4. Жан-Поель Торель – 197 000$
  5. Артур Мартіросян – 152 000$
  6. Девід Ян –  117 000$
  7. Дан Мельдерс –  91 000$
  8. Марк Карола – 70 000$
  9. Ніклас Астедт – 54 000$

Запис фінального столу

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.