Джастін Бономо постраждав через баг софту на PartyPoker

Джастин Бономо 2021

У четвер Джастін Бономо грав за фінальним столом хайролерського турніру з бай-іном 25 000$ на WPT. В хедз-апі Джастін поступився Оттомару Ладві з Естонії та на думку канадця це сталося через бага софта ПатіПокер.

Читати також: Джастін Бономо – переможець Super Million$ на GGпокерок

Справа в тому, що під час турніру у Бономо некоректно працював тайм-банк: він опускався зі 140 до 0 секунд. В одній з роздач це зіграло дуже важливу роль, так як Бономо прочекав фул-хаус на рівері:

Коментар Бономо з Твіттеру:

«В хедз-апі у мене почав сильно глючить тайм-банк. Під час роздачі я спілкувався зі своїм особистим менеджером від ПатіПокер і мені було важко зосередитися на грі. Я запросив паузу в турнірі, але мені не дозволили це зробити і мені довелося одночасно відповідати на питання менеджера і грати роздачу»

Також Бономо додав, що його тайм-банк змінювався з 140 до 10 секунд, а потім і зовсім до нуля. Все це відбувалося під час роздачі, так що мені доводилося грати без таймбанка. Таким чином, у Джастіна було не більше 15 секунд на рішення під час важливого хедз-апу.

На даний момент ПатіПокер ще не відповів Бономо з офіційної сторінки в Твіттері, але навряд чи щось зміниться для Бономо в результаті турніру. А ви стикалися з проблемою тайм-банку на PartyPoker?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.