Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Джеймі Степлс тимчасово призупинив свою співпрацю з PartyPoker

Джеймі Степлс

Відомий канадський покерист і покерний стример Джеймі Степлс в черговий раз тимчасово призупинив свою стрімерскую діяльність. На цей раз через зміни в гемблінговом законодавстві Великобританії.

З 1 жовтня на території Сполученого Королівства вступили набули чинності зміни в "Законі про азартні ігри 2005 року", які створили істотне навантаження для онлайн-гемблінгу в країні.

Як відомо, британські закони відрізняються своєю лояльністю до гральної індустрії. Нововведення в гемблінговому законодавстві змусять гральних операторів вжити додаткових заходів, щоб обмежити доступ неповнолітніх осіб до реклами їх послуг.

Читати також: Британський уряд штовхає в прірву місцевий гемблінг

Тепер вся рекламна продукція гемблінгових послуг повинна бути розрахована на людей віком від 25 років. У зв'язку з цим представники PartyPoker тимчасово призупинили свою співпрацю з Джеймі Степлсом, який в даний момент перебуває якраз у Великобританії. Про це написав сам покерист на своїй сторінці в Твіттері:

«У зв'язку з новими змінами в UKIGC в Великобританії мені довелося призупинити співпрацю з ПатіПокер на даний момент. Я планую її відновити, коли повернуся додому в Канаду за два місяці. Трансляції прпоходитимуть в звичайному режимі, але самостійно» – написав Степлс.

Джеймі також знову запустив свій другий резервний YouTube-канал на випадок, якщо у нього все ж виникнуть проблеми навіть після його від'їзду. У канадського покериста вже не вперше виникають проблеми з його стрімерською діяльністю. У червні цього року YouTube видалив 134 відео на його основному каналі, посилаючись на те, що він "рекламує азартні ігри".

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.