Джейсон Кун стверджує, що Ден Білзерян все ж таки заробив декілька мільйонів доларів покером

Відомий хайролер Джейсон Кун розповів, що Ден Білзерян дійсно виграв багато грошей за покерними столами

​Як відомо, Ден Білзерян неодноразово стверджував, що заробив значну частину свого капіталу саме за покерними столами. Але слова відомого мільйонера та плейбоя часто ставили під сумнів покерні професіонали, вважаючи, що з рівнем гри «короля Instagram» він навряд чи підкорив би навіть мікроліміти.

Одна із найпопулярніших версій – Білзерян просто таким чином «відмивав» гроші свого батька. Правда, доказів цьому поки що ніде не було опубліковано.

Нещодавно покерні історії володаря бренду «IGNITE» підтвердив ніхто інший, як Джейсон Кун. У подкасті Happy Hour американський хайролер розповів про одну з приватних ігор, яка проходила у будинку Білзеряна. За його словами, все відбувалося у кращих традиціях вечірок Дена – будинок був «просто переповнений жінками у купальниках».

Повертаючись до покерної тематики, Кун сказав:

«Ден Білзерян дійсно виграв багато грошей у покері. Я не думаю, що він досі грає. Можливо, він трохи перебільшує свої досягнення, але я точно знаю, що цей чувак виграв мільйони й мільйони доларів у певних опонентів».

Щоправда, у цій історії є нюанс – на початку своєї «покерної кар'єри» Білзерян стартував із банкролом у розмірі близько 200 000 000$. Тому виграш декількох десятків мільйонів доларів у кеш-іграх за високими ставками дійсно виглядає не таким вже й фантастичним.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі (1)
Україна Ugo_Fantozzi
Без статусу

Грати в будинку шахрая де навколо повно напівголих моделей - звучить як розвод мамонтів.

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.