Джонатан Літтл здобув титул абсолютного чемпіона серії PokerGO Cup

Джонатан Літтл здобув дві перемоги на PokerGO Cup Series та забрав титул кращого гравця

​На вихідних у Лас-Вегасі добігла кінця серія турнірів PokerGO Cup, що традиційно зібрала за столами найвідоміших хайролерів. Переможцем фінальної події фестивалю став відомий автор покерних бестселерів, тренер та покер-про Джонатан Літтл.

За перше місце у турнірі 25 200$ Event #8 засновник ресурсу PokerCoaching.com отримав разом із кубком 453 750$. Але найголовніше – це була друга перемога Літтла на PokerGO Cup, тому саме йому дістався головний трофей серії та титул кращого гравця.

У підсумку, Джонатан Літтл оформив під час серії два чемпіонських кубки та 730 000$ призових. Завдяки двом перемогам йому вдалося заробити 549 балів до загального лідерборду та забрати додому третій, найголовніший трофей. Друге місце в ЛБ посів Девід Пітерс, третє – Джастін Закі.​

Що цікаво, тріумф покерного автора відбувся на фоні критики його гри від Метта Беркі. Любителю скандалів у соцмережі Х та конкуренту Джонатана у тренерській сфері вже давно не подобається, як грає Літтл. Під час серії він опублікував на своїй сторінці чергову порцію зауважень на адресу відомого покериста.

Даніель Негреану, який зайняв сторону захисників Літтла у соцмережах, після його другої перемоги опублікував яскравий пост із меседжем «хейтери хейтять, переможці перемагають». Та процитував Теодора Рузвельта, натякнувши, що поки хтось лише критикує, інші показують результат не дивлячись ні на що.

Що ж, Джонатан Літтл дійсно продемонстрував на власному прикладі, що не варто звертати увагу на хейтерів. Судячи з усього, він не брав активної участі у суперечках в «Іксі» під час серії та просто сконцентрувався на грі. Як результат – три чемпіонських кубки на фото вище.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.