Entain заплатять британському регулятору штраф у 20 мільйонів доларів

​Незважаючи на дуже сприятливий податковий клімат для гемблерів – у Великій Британії останнім часом проходять ретельні перевірки місцевого гемблінгового регулятора.

Під час пандемії уряд запровадив обмеження у вигляді "комендантської години" для пабів, ресторанів, казино та інших місць масового скупчення людей, незважаючи на те, що заклади і так виконували всі заходи безпеки.

Паралельно урядовими обмеженнями розпочалася справжня кампанія у ЗМІ щодо очорнення гемблінгу. Наприклад, популярний інформаційний ресурс The Times випустили статтю із барвистим заголовком "Ми програли 11,8 мільйона фунтів: настав час змусити індустрію ставок платити". Там розповіли про людей із гральною залежністю, які звинувачують гемблінгову індустрію в тому, що та заохочувала їх "програвати гроші".

Читати також: Акції PartyPoker злетіли після відмови Entain продавати їх MGM Resorts

Звичайно, такі статті обурюють гемблінгових операторів, адже ті витрачають дуже багато коштів на забезпечення правил відповідальної гри та постійно нагадують про це користувачам.

Тепер під роздачу потрапила і велика компанія Entain, до орбіти якої входить всім відомий покер-рум PartyPoker. Британський гемблінговий регулятор вирішив оштрафувати Entain Group за недотримання правил соціальної відповідальності та відмивання грошей у період з 2019 по 2020 рік.

Таким чином сама Entain отримала штраф на 14 000 000£, а її дочірня компанія Ladbrokes Betting&Gaming Limited заплатить ще 3 000 000£. Загалом компанія змушена сплатити понад 20 мільйонів доларів штрафу за "недотримання правил".

Це рекордний штраф для геімблінгової компанії. У минулому рекорд належав Caesars Entertainment, які заплатили 15,6 мільйонів доларів штрафу. Що стосується Entain, то команія отримала попередження від регулятора, що у разі повторення подібної ситуації – вони взагалі можуть втратити ліцензію.

Європейський покер-рум з вигідним рейкбеком
PartyPoker
США Доступно для гравців з вашої країни
4.7 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.