EPT Barcelona 2023: першим переможцем етапу другий рік поспіль стає гравець з Уругваю

Стартував 3-й етап EPT 2023 Barcelona

В Барселоні стартував 3-й етап Європейского покерного туру 2023 року. І одразу приніс цікаві результати. Так вже другий рік поспіль першим переможцем етапу та володарем трофею Mystery Bounty став гравець із Уругваю.

Минулого року цим переможцем став Франсіско Бенітес, а через рік його успіх повторив співвітчизник Матіас Дуарте. Матіас, який вистоял на зірковому полі, забрав головний приз у розмірі 104 500€.

Ця виплата стала найбільшою у кар'єрі Дуарте, яка налічує вже понад десять років. На додаток до першого призу Дуарте також витягнув один із загадкових конвертів із призом на суму 50 000€, що разом із нагородами за вибивання збільшило його дохід на 192 000€.

Загалом у турнірі взяло участь 79 гравців, серед яких виявилось і багато відомих імен. Начо Барберо, Ітан Яу, Ніклас Астедт, Сем Графтон та Том Фогельсанг пробували свої сили в цьому турнірі, але так і не зуміли потрапити до призвої зони, яка склала 11 місць. А ось кому це вдалось так це члену Залу слави покера Еріку Сайделу. Амереканец зумів вийти на фінальний стіл та посів у підсумку 6-е місце (40 200€).

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.