Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Есфандіарі і Хельмут зіграють хедз-ап матч на 200 000$

Есфандіарі і Хельмут 2020

У житті Антоніо Есфандіарі і Філ Хельмут – друзі, а за столом покеру – завзяті суперники. Сьогодні ввечері вони знову зустрінуться за столом покеру в хедз-ап дуелі.
Це буде вже другий матч в рамках шоу High Stakes Duel на PokerGo. У першому поєдинку перемогу святкував Філ Хельмут, за що отримав 100 000$. Після закінчення хедз-ап матчу Хельмут погодився на пропозицію Есфандіарі зіграти реванш.

Якщо в першому матчі покеристи вносили бай-ін 50 000$, то в другому раунді сума подвоїться і Хельмут з ​​Есфандіарі заплатять за вхід по 100 тисяч доларів. Поєдинок стартує о 18:00 в середу і глядачі зможуть спостерігати безкоштовну трансляцію на каналах PokerGo.

«Ми дуже хороші друзі, але коли справа доходить до покеру, кожен з нас хоче стати переможцем», – сказав Есфандіарі.

Два знаменитих покериста познайомилися в 2001 році, коли Есфандіарі ще був менш відомий, ніж Хельмут. Філ вже тоді був володарем декількох браслетів і запросив Антоніо на вечірку в якості фокусника. Антоніо запропонував зіграти Філу хедз-ап і несподівано обіграв його.

Читати також: У Антоніо Есфандіарі вкрали 1 000 000$ і браслет One Drop

Через кілька років покеристи зустрілися за одним столом справжнього покерного турніру WPT. Есфандіарі постійно ререйзив Хельмута і ворогував з ним під час трансляції.

«Це було пекло для мене. Це дійсно боляче», – сказав Хельмут.

У свою чергу Есфандіарі згадує, що був надто агресивний в в той день і не дуже красиво поводився за столом. Пізніше Хельмут переміг Есфандіарі на Національному чемпіонаті з покеру NBC в 2005 році на шляху до титулу, але у нього також є перелік випадків, коли Есфандіарі обганяв його в ключових банках на інших турнірах і в кеш-іграх.

Незважаючи на це, за межами покерного столу в звичайному житті покеристи можуть похвалитися міцною дружбою. Але у 2-му раунді High Stakes Duel дружніх прийомів не варто очікувати. Хто стане переможцем другого раунду дізнаємося вже сьогодні ввечері.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.