Eurasian Poker Tour виплатили 200 000 000₽ призових за рік

Eurasian Poker Tour 2020

Через коронавірус більшість живих покерних серій скасували. Проте Eurasian Poker Tour провели практично всі свої заплановані покерні фестивалі. EAPT успішно провели живі серії в Мінську, Алтаї, Сочі і Чорногорії.

У листопаді в "Казино Сочі" пройшов завершальний етап сезону, в якому пройшли заключні турніри цього року. Після цього організатори вирішили підвести підсумки в цифрах.

200 000 000 рублів за рік

Рік почався з лютневої серії в Мінську, яка пройшла без обмежень. Тоді коронавірус ще не дуже міг когось налякати і ніхто не міг уявити собі масштабів епідемії в майбутньому. Всього за час Мінської серії було розіграно 37 500 000 рублів.

Eurasian Poker Tour в Чорногорії скасували і перенесли в онлайн на ПатіПокер. Там серія зібрала достатньо скромну гарантію: 135 000$, проте була популярна серед гравців.

Читати також: Анатолій "Dykalis" Зирін став чемпіоном EPT National

У серпні стартував покерний фестиваль в Алтаї. Покеристи могли насолоджуватися не тільки грою, а й чудовою Алтайською природою. В цілому організатори розіграли 17 500 000 рублів у всіх івентах, а Головна Подія запам'яталася угодою в ​​топ-8.

Сочинський етап проходив вже в розпал епідемії, тому на всіх учасниках були маски і дотримувалися всі санітарні норми. Загальний призовий фонд серії склав 116 000 000 рублів, а Мейн Івент став рекордним за відвідуваністю, адже зібрав 455 входів.

За весь рік всього в турнірах Eurasian Poker Tour було розіграно близько 200 000 000 рублів. Наступного року організатори спробують показати ще кращий результат і вже поставили перед собою нові цілі.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.