Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Федір Хольц вийшов в півфінал хедз-ап чемпіонату на WSOP Online

Федір Хольц 2020

У амбасадора GGпокерок Федора Хольца є шанс збільшити кількість виграних золотих браслетів в своїй кар'єрі. Поки що в його активі лише одна нагорода WSOP, але в неділю німецький покерист може виграти ще один браслет.

Справа в тому, що Хольц вийшов в півфінал престижного браслетного івенту WSOP за 25 000$. Там йому буде протистояти відомий іспанський покерист Серхі Рейха. Для Серхі це буде вже десяте потрапляння в ITM на цій серії і з цих десяти призових, виплата в хедз-ап чемпіонаті стане найбільшою

Читати також: Федір Хольц програв 53 000€ в хедз-ап матчі Legends Showdown

Рейху належить зіграти з амбасадором GGпокерок Федіром Хольцом. Можливо, Хольц не так часто з'являвся в грі в останні роки, оскільки він ніби як пішов на пенсію, але це не заважає йому грати дорогі турніри. Приз за перше місце в розмірі 1 077 025$ відмінно може вписатися в його і без того довге покерне резюме.

WSOP Event #79: $25,000 Heads Up

WSOP Event #79 став одним з тих івентів, формат якого вибрали самі гравці. Більшість проголосували за хедз-ап і в такому форматі він і пройшов.

Хедз-ап чемпіонат зібрав 127 входів і лише 8 з них виявляться в призовий зоні. На переможця чекає 1 000 000$ і золотий браслет WSOP.– те, про що мріє кожен покерист.

Зайвим буде нагадувати, що в цьому івенті взяли участь велика кількість відомих і популярних покеристів. Так як призова зона була досить невелика, то практично всі вони виявилися "за бортом". Відзначимо лише Джастіна Бономо, якому вдалося посісти шосте місце і отримати за це 194 000$.

Андрій Шевченко в грі

Люди, які грають в покер давно, ще пам'ятають як Андрій Шевченко з'являвся в різних роликах PokerStars і просував покер в Україні. Зараз у Андрія Миколайовича зовсім інші турботи, адже він тренер збірної України з футболу, яка 3 вересня зіграє зі збірною Швейцарії.

Проте, Шевченко знайшов час зіграти такий цікавий івент WSOP за 25 000$. Гру колишній футболіст покинув задовго до призів: з турніру його вибив Юрі Дзевілевскі. Кишенькові десятки не встояли перед А-3 Дзівілевскі.

Андрій Шевченко на WSOP

Коли фінал?

Фінал турніру, рівно як і півфінали пройде 6 вересня цієї неділі. Cardmates продовжить висвітлювати новини WSOP 2020 року, аж до його закінчення, яке вже зовсім близько.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.