Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Федор Хольц приєднався до команди GGpokerok

Федор Хольц GGpokerok

Федор Хольц і його команда Pokercode стали партнерами GGNetwork, про що хлопець повідомив у неділю на подкасті з Даніелем Негреану – амбасадором GG.

Але, уважні користувачі, могли помітити поповнення команди ще напередодні анонса, адже Хольц знявся в рекламному відеоролику до серії WSOPC Online на GGpokerok і його фото з'явилося на ряду з іншими амбасадорами при запуску GGпокерок.

Запуск GGпокерок

До недавнього часу Хольц виступав з нашивками PartyPoker, але потім хлопець активно зайнявся розвитком навчального ресурсу Pokercode – засновником і головним тренером якого він являється. І оранжево-бубнові нашивки витіснилися помаранчевими худі і логотипами Pokercode.

Читати також: Bubble Protection: всі подробиці захисту від баблу в мережі GGNetwork

З травня 2020 року Хольц уклав контракт про співпрацю з GGNetwork, але не тільки особистий, як амбасадор, але і спонсорській для своєї команди Pokercode. Тепер на навчальному сайті хлопця значиться: «Pokercode powered by GGPoker» ( «Pokercode за підтримки GGPoker»).

Подробиці співпраці Федора Хольца і GGpokerok поки до кінця не відомі, але Хольц вже активно грає на серії WSOP Circuit Online.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.