Філ Гальфонд виграв челендж проти Ченса Корнута


Засновник RIO Poker Філ Гальфонд зіграв вже 50-ю сесію проти Ченса Корнута в рамках Galfond Challenge.

За результатами останньої зіграної сесії Гальфонд виграв ще 46 000$. Таким чином він збільшив свою перевагу до 726 500$.

Після невеликих роздумів Ченс Корнут вирішив скористатися можливість достроково припинити челлендж, визнавши свою поразку.

Читати також: Філ Гальфонд хоче довести шахрайство Майкла Постла

Про рішення Ченса Корнута здатися Run It Once Poker написали на своїй сторінці у Твітері. Філ Гальфонд також прокоментував свою перемогу:

«Майже за 5 місяців, 25 000 роздач і 730 000$, завершився ще один GalfondChallenge. Мене дуже неприємно здивувало, наскільки добре Ченс Корнут грав проти мене. Він перевірив мою гру так, як не робили інші противники, він виявив слабкі місця, про які я не підозрював, і тепер я став сильнішим» – написав Гальфонд.

Не дивно чому Ченс Корнути вирішив все ж здатися і завершити змагання. Гравцям залишалося відіграти трохи менш як 10 000 роздач, а Гальфонд багато вигравав декілька сесій поспіль. У передостанній сесії він виграв у Корнута 126 000$.

Попри такий істотний програш і рішення припинити челендж, Корнут написав у своєму Твітері, що "це була неймовірно весела битва, хоча він і програв". Опонент Філа Гальфонда тепер хоче трохи відпочити, а потім поділитися своїм досвідом найближчим часом.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий