Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Філ Хельмут прилетів до Мексики грати заключні турніри WSOP Online

Поява Філа Хельмута

Приблизно в такому вигляді Філ Хельмут щороку з'являється на Світовій серії покеру. Його перша поява завжди супроводжується незвичайним костюмом і великою кількістю дівчат поруч з ним. За останні 10 років покерист з'являвся в різних образах: в костюмі гонщика, генерала США, Цезаря, бійця ММА, Тора і багатьох інших персонажах.

У 2020-му році пандемія коронавіруса внесла свої корективи і Світова серія покеру проходить в онлайні на GGпокерок, тому яскравого шоу з появою Філа ми точно не побачимо. Але залишається надія, що ми побачимо шоу від Poker Brat за фінальним столом одного з браслетних івентів.

Читати також: Філ Хельмут продає власний особняк в Лас-Вегасі за 430 000$

До WSOP Online 2020 Хельмут приєднався лише кілька днів тому. Рекордсмен за кількістю виграних золотих браслетів прилетів на приватному літаку в Мексику, для того щоб взяти участь в заключних турнірах WSOP 2020.

Філ Хельмут 2020

Переклад: Дякую Емміт, який позичив мені свій приватний літак. Прилетів в затоку Кабо (Мексика), для того щоб грати WSOP на GGпокерок до 6 вересня.

Першим турніром, в якому зіграв Філ Хельмут став Poker Players Championship за 25 500$. В ITM Філу увійти не вдалося, так з гри його вибив Джек Солтер з кишеньковими дамами. Філ завершив свою гру на 84-му місці і зіграв всього 80 роздач.

Можливо, причиною такого слабкого результату стала обстановка, в якій грав Хельмут?

Філ Хельмут 2020

«Зіграв в турнірі WSOP з бай-іном: 25 500$. Насолоджуюся красивим видом, який оточує мене в Кабо. Після турніру вип'ю, викурю дорогу сигару, а потім відправлюся на поле для гольфу», – так прокоментував свою фотографію в Твіттері Хельмут.

На WSOP Online 2020 наближається час Головної події c гарантією 25 000 000$. Хельмут точно не пропустить цей турнір і буде всіма силами боротися за свій шістнадцятий браслет. Подивимося, чи допоможе йому його знаменита "біла магія"...

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.