Філ Хельмут прилетів до Мексики грати заключні турніри WSOP Online

Поява Філа Хельмута

Приблизно в такому вигляді Філ Хельмут щороку з'являється на Світовій серії покеру. Його перша поява завжди супроводжується незвичайним костюмом і великою кількістю дівчат поруч з ним. За останні 10 років покерист з'являвся в різних образах: в костюмі гонщика, генерала США, Цезаря, бійця ММА, Тора і багатьох інших персонажах.

У 2020-му році пандемія коронавіруса внесла свої корективи і Світова серія покеру проходить в онлайні на GGпокерок, тому яскравого шоу з появою Філа ми точно не побачимо. Але залишається надія, що ми побачимо шоу від Poker Brat за фінальним столом одного з браслетних івентів.

Читати також: Філ Хельмут продає власний особняк в Лас-Вегасі за 430 000$

До WSOP Online 2020 Хельмут приєднався лише кілька днів тому. Рекордсмен за кількістю виграних золотих браслетів прилетів на приватному літаку в Мексику, для того щоб взяти участь в заключних турнірах WSOP 2020.

Філ Хельмут 2020

Переклад: Дякую Емміт, який позичив мені свій приватний літак. Прилетів в затоку Кабо (Мексика), для того щоб грати WSOP на GGпокерок до 6 вересня.

Першим турніром, в якому зіграв Філ Хельмут став Poker Players Championship за 25 500$. В ITM Філу увійти не вдалося, так з гри його вибив Джек Солтер з кишеньковими дамами. Філ завершив свою гру на 84-му місці і зіграв всього 80 роздач.

Можливо, причиною такого слабкого результату стала обстановка, в якій грав Хельмут?

Філ Хельмут 2020

«Зіграв в турнірі WSOP з бай-іном: 25 500$. Насолоджуюся красивим видом, який оточує мене в Кабо. Після турніру вип'ю, викурю дорогу сигару, а потім відправлюся на поле для гольфу», – так прокоментував свою фотографію в Твіттері Хельмут.

На WSOP Online 2020 наближається час Головної події c гарантією 25 000 000$. Хельмут точно не пропустить цей турнір і буде всіма силами боротися за свій шістнадцятий браслет. Подивимося, чи допоможе йому його знаменита "біла магія"...

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.