Філ Хельмут продає власний особняк в Лас-Вегасі за 430 000$

$Філ Хельмут 2020

Філ Хельмут – покерист, який виграв більше всіх золотих браслетів WSOP: їх у нього 15. Плюс до цього понад 23 000 000$ виграних в живих турнірах, так що про рівень його популярності сперечатися не варто.

Хельмут вирішив скористатися своєю популярністю і розмістив оголошення про продаж свого будинку прямо в Твіттері. Філ не став звертатися до агенств з продажу нерухомості, адже кількість його підписників понад 283 000. А раптом хтось із підписників давно мріє про будинок, в якому жив Філ Хельмут?

В оголошенні йдеться про особняк площею 155 квадратних метрів, який вміщує в себе три спальні і три ванні кімнати. Головна його особливість у тому, що в ньому жив володар 15-ти браслетів WSOP.

Ціна завищена?

Згідно з оголошенням Хельмута, ціна будинку 430 000$. Деякі підписники визнали цю суму завищеною і надали реальну оціночну ціну майна.

Філ Хельмут 2020

Переклад:

Я продаю свій будинок в Лас-Вегасі, він знаходиться в заміській зоні Лас-Вегаса за адресою 2909 Bel Air Drive. У мене є старий друг, @KarinaJett. Продай це для мене. Перш ніж звернемося до професійних рієлторів, я подумав, що спробую зробити це в соціальних мережах. Зверніться до Карини, якщо ви зацікавлені: 430 000$.

Один з підписників вказав Хельмуту, що ріелторська компанія оцінює будинок в 365 000$. Ще один з шанувальників таланту Філа знайшов повідомлення про продаж цього майна на сайті Zilow і там вказана ціна 325 000$.

У будь-якому випадку, на кожен товар може знайтися свій покупець. З огляду на те, що будинки знаменитостей продаються дорожче, ніж вони коштують насправді, ціну на свій будинок Хельмут трохи завищив. Справедливо це чи ні, вирішувати безпосередньо покупцеві особняка.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.