Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Філ Хельмут продає власний особняк в Лас-Вегасі за 430 000$

$Філ Хельмут 2020

Філ Хельмут – покерист, який виграв більше всіх золотих браслетів WSOP: їх у нього 15. Плюс до цього понад 23 000 000$ виграних в живих турнірах, так що про рівень його популярності сперечатися не варто.

Хельмут вирішив скористатися своєю популярністю і розмістив оголошення про продаж свого будинку прямо в Твіттері. Філ не став звертатися до агенств з продажу нерухомості, адже кількість його підписників понад 283 000. А раптом хтось із підписників давно мріє про будинок, в якому жив Філ Хельмут?

В оголошенні йдеться про особняк площею 155 квадратних метрів, який вміщує в себе три спальні і три ванні кімнати. Головна його особливість у тому, що в ньому жив володар 15-ти браслетів WSOP.

Ціна завищена?

Згідно з оголошенням Хельмута, ціна будинку 430 000$. Деякі підписники визнали цю суму завищеною і надали реальну оціночну ціну майна.

Філ Хельмут 2020

Переклад:

Я продаю свій будинок в Лас-Вегасі, він знаходиться в заміській зоні Лас-Вегаса за адресою 2909 Bel Air Drive. У мене є старий друг, @KarinaJett. Продай це для мене. Перш ніж звернемося до професійних рієлторів, я подумав, що спробую зробити це в соціальних мережах. Зверніться до Карини, якщо ви зацікавлені: 430 000$.

Один з підписників вказав Хельмуту, що ріелторська компанія оцінює будинок в 365 000$. Ще один з шанувальників таланту Філа знайшов повідомлення про продаж цього майна на сайті Zilow і там вказана ціна 325 000$.

У будь-якому випадку, на кожен товар може знайтися свій покупець. З огляду на те, що будинки знаменитостей продаються дорожче, ніж вони коштують насправді, ціну на свій будинок Хельмут трохи завищив. Справедливо це чи ні, вирішувати безпосередньо покупцеві особняка.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.