Філ Хельмут з'явився на WSOP ME у костюмі Дарта Вейдера


Для американської легенди покеру, володаря найбільшої кількості золотих браслетів WSOP – Філа Хельмута, вже стало традицією приходити на Головну Подію Світової серії покеру в незвичайному вигляді.

Торік Хельмут з'явився на WSOP ME у костюмі Гендальфа Білого із Володаря Кільця. Декількома роками раніше Філ вразив покерну спільноту своїм перфомансом на WSOP ME 2018, куди він приїхав в образі марвелівського Тора і при цьому його супроводжувало 14 моделей, одягнених у костюми Диво-Жінки з DC.

За роки участі в Мейн Івенті WSOP Хельмут встиг побувати і в образі боксера, військового, цезаря та автогонщика. Покерній спільноті було цікаво в якому ж образі Філ з'явиться на Головній Події цього року.

Читати також: Скільки заробив Філ Хельмут на WSOP 2021?

Легендарний покерист вирішив не розчаровувати своїх шанувальників і не зраджувати старої-доброї традиції. Цього року Філ Хельмут вирішив протиставити себе торішньому образу. Якщо минулого року він був у костюмі персонажа, який асоціюється з білим кольором, то цього року Філ з'явився перед публікою в усьому чорному, а саме в костюмі Дарта Вейдера із кіновсесвіту Зоряних Війн.

Головною відмінністю від торішнього перфомансу стала його сольна поява, без додаткових персонажів чи найнятих моделей. Сам покерист у своєму Твіттері анонсував свою появу на WSOP ME у скромнішому вигляді:

«Не надто радійте моїй появі на WSOP ME цього року. Там буду лише я. Всього один хлопець у костюмі (з класною музикою звичайно). У нас не було часу найняти 16 моделей чи додаткових персонажів. у Мейн Івенті WSOP 2023 ми наймемо моделей, антураж та все інше» – написав Хельмут.

Так і сталося. Хельмут з'явився в ігровий зал, де проводився WSOP ME, будучи один у костюмі Дарта Вейдера і без будь-якого супроводу (окрім музичного). Реакція публіки була не надто бурхливою. Мало хто звернув увагу на легендарного гравця, а дехто навіть освистував.

Зараз Хельмут продовжує свою боротьбу в Мейн Івенті WSOP 2022 за 10 000$. У турнірі WSOP 2022 Event #65: 3 000$ Freezeout він майже завоював свій рекордний 17-й браслет, проте став раннер-апом турніру з виплатою 369 690$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.