Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Михайло Шаламов виграв перший турнір на GGпокерок

Михайло Шаламов 2021

У минулому році Михайло Шаламов покинув команду PokerStars. У січні "Innerpsy" починає придивлятися до гри в інших покер-румах і днями здобув першу перемогу на GGпокерок.

Йдеться про регулярний турнір Daily Turbo за 50$. Звичайно, бай-ін в турнір досить скромний, з огляду на рівень хайролерських івентів, в яких бере участь Михайло. Проте, цей івент примітний тим, що в ньому відбулася перша турнірна перемога Шаламова саме на GGпокерок.

Читати також: Шаламов виграв джекпот 6 000$ на GGпокерок і їде на Мальдіви

В Daily Turbo 27 січня зіграли 60 покеристів і кожен з них боровся за призовий фонд 2 760$. За фінальним столом зіграло двоє російських покеристів і одним з них був Михайло "innerpsy" Шаламов. Йому і дісталася перемога в турнірі і виграш 624$.

Основною дисципліною Шаламова є кеш, але, можливо, ми будемо частіше бачити російського покериста не тільки за кеш-столами, а й в турнірах. Завдяки тому, що на GGпокерок є велика кількість турнірів з високими бай-інами і великими гарантіями.

Результати Daily Turbo з бай-іном 50$

Daily Turbo на GGпокерок

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.