Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Фіналіст ME WSOP віддасть весь свій виграш на благодійність

Гершон Дістенвельд

Грудневу Головну Подію WSOP розділили на дві частини: міжнародну і американську. Якщо переможець міжнародної частини вже відомий, то його суперник по вирішальному хедз-апу ще не визначився. Визначиться він 28 січня в Лас-Вегасі за фінальним столом американського етапу.

Одним з тих, хто пробився до фіналу з США, став Гершон Дістенфельд. У його стеку перед початком фінального стола 3 475 481 фішок, а в чіпкаунті гравець знаходиться на шостому рядку.

Читати також: King's Casino закрилися через 3 дні після проведення ME WSOP

Покер не є справою всього життя у Гершона. Більш того, в його житті покер можна назвати лише хобі, адже Дістенфельд - топ-менеджер компанії, яка займається фінансами. Журналістам американець розповів, що грає в покер не заради грошей, а заради задоволення.

Так як виграш грошей не є головною метою Гершон, спортсмен вирішив віддати весь свій майбутній виграш на благодійність. У гіршому випадку це буде 98 813$ за дев'яте місце, а в кращому посилання - 1 553 256$.

Список призових за фінальним столом ME WSOP

  • 1 місце - 1 553 256$
  • 2 місце - 1 002 340$
  • 3 місце - 529 258$
  • 4 місце - 387 130$
  • 5 місце - 286 963$
  • 6 місце - 215 222$
  • 7 місце - 163 786$
  • 8 місце - 125 885$
  • 9 місце - 98 813$

Гершон зазначив, що він з дружиною вже вибрав благодійні фонди, в які відправлять гроші. Якщо йому вдасться стати чемпіоном, то фонди отримають півтора мільйона доларів!

Незважаючи на те, що Гершон називає покер хобі, в цю гру покерист грає вже 20 років. Дістенфельд регулярно бере участь в недорогих турнірах починаючи з покерного буму, який спровокував Манімейкер.

Переможець фінального столу американського етапу зустрінеться з переможцем міжнародного етапу Даміаном Саласом. Зустріч пройде в рамках вирішального хедз-апу за звання переможця 30 грудня в Лас-Вегасі. Переможець отримає 1 мільйон доларів і золотий браслет чемпіона.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.