Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Flip & Go Millionaire на GGPoker: доступний спосіб зіграти у турнірі з гарантією 1 000 000$

Flip & Go Millionaire на GGPoker - дешевий спосіб потрапити до турніру з гарантією 1 000 000$ всього за 11$

​З 1 по 11 листопада на GGPoker пройде другий сезон промо Flip & Go Millionaire. Протягом одинадцяти днів гравці матимуть можливість заробити стартовий стек до грандіозного турніру з гарантією 1 000 000$. Весь екшен відбуватиметься у популярному форматі Flip & Go.

Що таке Flip & Go?​

Унікальні турніри на GGPoker проходять у дві стадії:

  • Flip Stage – гравці отримують по три карти на руки, одну з яких необхідно спалити (скинути). Після цього всі за столом йдуть в олл-ін. Гра продовжується, поки за столом не залишиться один переможець;​
  • Go Stage – фінальна стадія, що проходить, як класичний фрізаут. Всі гравці, які пережили стадію Flip, автоматично потрапляють до призів на етапі Go.

Як правило, до другої стадії щогодини проходить по 8 Flip Stage, у яких можна помножити свій стек на 5 (зробити до п'яти входів). Стеки гравців, яким вдалося пережити декілька Flip-стадій, об'єднуються та переносяться до фінальної стадії Go. Більше деталей – в огляді покер-руму GGPoker.

Починаючи з 1-го листопада, у покер-румі стартують перші «фліпи» в рамках промо Flip & Go Millionaire 2023. Flip Stage проходитимуть щогодини – вартість бай-іну становить 11$.​

Відібратися до Flip Stage можна за допомогою степ-сателітів за 0,11$ та сателітів з бай-інами 0,55$ / 1,10$.

Розклад сателітів до Flip & Go Millionaire на GGPoker

​Стадії Flip триватимуть до 11-го листопада, після чого всі зароблені стеки гравців буде об'єднано та перенесено до фінальної події. Стадія Go з гарантією 1 000 000$ стартує 11-го листопада о 21:00 за Києвом.

Як пройшов минулий Flip & Go Millionaire?
Як пройшов минулий Flip & Go Millionaire?

У 2022-му році до Flip Stage було зроблено 96 384 входів. У фінальному турнірі змагалися 4 263 гравці – призовий фонд стадії Go склав 1 006 690$. Турнір закінчився угодою, за результатами якої переможцем став гравець з Німеччини «ifhedieshedies». За перше місце він отримав 54 929$ призових.

Сателіти до Flip & Go Millionaire вже доступні у лобі покер-руму. Реєструйтеся на GGPoker за цим посиланням та розпочинайте свій шлях до частини від 1 000 000$ вже зараз!

GGPoker UA
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі (1)
Україна k12s12v87 Експерт
Експерт

З наших хтось пробував це лото юзати???

Хоча б через сати????

А то кидати монетку на 8-х гравців за 11$ для мене не реально.

Відредаговано
0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.