Фоксен обіграв "Isildur1" в турнірі High Roller Club

Алекс Фоксен 2020

У вівторок Алекс Фоксен оформив дві перемоги в High Roller Club за один вечір. У четвер пройшли чергові зустрічі любителів дорогої гри на ПатіПокер і Фоксен знову виявився тріумфатором.

Його тріумф трапився в турнірі High Roller Club на PartyPoker. Івент зібрав 42 входи і гарантію 400 000$ перебили на 20 000$. Цей призовий фонд розділили між собою шістка фіналістів.

Першим топ-6 покинув швед Ніклас Астедт і забрав мінімальні призові 21 000$. Слідом за ним на п'ятому місці завершив свій виступ Майкл Уотсон і забрав 29 400$.

Вся увага російськомовного покерного співтовариства була прикута до гри Віктора Малиновського за фінальним столом. Віктор показував відмінну гру, але до фіналу не дійшов і зупинився на четвертому місці, за що отримав 37 800$.

Читати також: Крістен Бікнелл отримала 109 400$ за третє місце в турнірі High Roller Club

Трійка фіналістів вийшла дуже сильна: володар фіолетового піджаку Александрос Колоніас, гроза онлайну Віктор "isildur1" Блом і Алекс Фоксен, який зараз на відмінному ходу. З них першим гру покинув Александрос і він трохи не дотягнув до шестизначних призових.

Глядачів очікував цікавий хедз-ап між Віктором Бломом і Алексом Фоксеном. За його підсумками Алекс додав третю перемогу в скарбничку своїх титулів на High Roller Club. Швед поступився Фоксену і отримав 105 000$, а переможцю дістався приз 159 600$.

Результати Мейн Івенту за 10 300$ High Roller Club

Мейн Івент за 10 300$ High Roller Club

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.