5 фріролів PokerMatch, на які варто звернути увагу

PokerMatch 2019

​Новачків при виборі покер-руму дуже цікавить питання фріролів. За рахунок цих безкоштовних івентів можна виграти гроші і сформувати свій перший банкрол нічим не ризикуючи.

Добре, коли вони проводяться щодня на регулярній основі, як це робиться на PokerMatch. Давайте розглянемо п'ятірку найпривабливіших турнірів такого формату.

5k Durnev Freeroll

Цей фрірол цікавий тим, що в ньому досить висока, як для безкоштовного івенту гарантія: 5 000₴. У ньому бере участь амбасадор PokerMatch Олексій Дурнєв та за його вибивання з турніру вас очікує нагорода 500₴.

Івент проходить у форматі швидкого покеру, так що Олексій часто змінює стіл і з задоволенням спілкується в чаті з іншими гравцями. Пароль в цей фріролл публікується на сторінці PokerMatch в Facebook.

* Якщо ви зареєструвалися заздалегідь, але протягом п'яти хвилин перебували в сит-ауті, то вас виключать з турніру.

3k Daily Marathon

Наступною безкоштовною подією, на яку ми звернули увагу, став 3k Daily Marathon. Він проходить раз на день о 19:00 за і в ньому розігруються 3 000₴.

Вхід в цей фрірол доступний для всіх і вам не потрібно знати ніяких паролів. У призи потраплять 10 гравців, які зможуть дійти до фіналу і отримають за це по 300₴. Ці гроші можна витратити на бай-ін в інших івентах з більшими призовими.

PokerMatch 2019

2k Facebook Special Freeroll Time Tourney

Це спеціальний фрірол PokerMatch для підписників сторінки на Facebook. Пароль на PokerMatch Facebook Freeroll публікується в групі за пів години до його початку, а також на сайті Cardmates в розділі «Фріроли».
Турнір обмежений за часом: після 6-ти рівнів гра буде закінчена, а кожен гравець, що залишився отримає частину призового фонду, пропорційну його фішкам. Тут вам потрібно протриматися всього 6 рівнів і ви отримаєте свій гарантований приз.

 • Турнір йде недовго: всього 6 рівнів.​
 • Невелика кількість учасників через те, що вхід в турнір за паролем.
 • Слабкий рівень гри суперників.

Читати також: Pokermatch бонус для нових гравців в 2019 році

Ексклюзивний фрірол від Cardmates

Для тих, хто зареєструвався на PokerMatch від Cardmates проходить ексклюзивний фрірол щосуботи. Його гарантія 1 000₴ і зіграти в ньому може обмежена кількість покеристів. Ось його основні умови:

 • Фрірол для читачів покерного порталу Cardmates – Cardmates Poker Cup.
 • ​Початок 25 травня 19:00 за київським часом (Київ).
 • Вступний внесок – 0$.
 • Стартові фішки – 3 000.
 • Рівні – 5 хвилин.
 • Пізня реєстрація – 30 хвилин.
 • Доступний ребай – 20 грн (6 000 фішок) до 12 рівня.
 • Адд-он – 40 грн (12 000 фішок).

PokerMatch 2019

5 Card Omaha PL School

У турнірі призовий фонд дуже скромний: всього 250₴. Незважаючи на це, фрірол є чудовою можливістю випробувати свої сили в Омасі. Це єдиний безкоштовний івент PokerMatch, в якому покеристи грають не в Холдем, а в Омаху.

У ньому лише одне призове місце – перше (тим ціннішою є перемога в такому турнірі). Якщо ви любите гратися в Омаху – цей турнір чудово вам підійде.

PokerMatch 2019

Висновок

Це далеко не всі фріроли, які проводяться на PokerMatch. Для того, щоб дізнатися розклад фріролів Pokermatch, заходьте в тематичний розділ на сайті Cardmates.

У ньому ви зможете ознайомитися з повним списком безкоштовних івентів не тільки PokerMatch, а й інших покер-румів. Грайте в покер і вигравайте найбільші призові!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.