Full Tilt Poker припинить своє існування з 25 лютого


У всьому світі покер-рум Full Tilt Poker відомий перш за все тим, що під час покерного буму в середині 2000-х він швидко зумів набрати популярність і створити противагу топового покер-руму PokerStars.

Проте події "Чорної п'ятниці" привели даний покер-рум до втрати ліцензії й до 2014-го року, коли Full Tilt викупили Старзи.

Після успішного злиття зі Старзами всі охочі могли грати в цих двох покер-румах з одного облікового запису. Всі ці роки керівництво трохи намагалося розвивати цей покер-рум, проте його популярність помітно знизилася.

Читати також: У жовтні припиниться підтримка Holdem Manager 2

Днями стало відомо про те, що Full Tilt Poker припиняє своє існування 25 лютого 2021 року. Це означає, що всі гравці Фул Тілт зможуть тепер грати зі своїх акаунтів лише на ПокерСтарс. Зіграти на Старзах з движком Фул Тілт теж навряд чи вийде.

Таке рішення керівництво покер-руму прийняло у зв'язку з тим, що Старзи вже не хочуть виділяти фінансування на підтримку функціонування "напівмертвої" покерної кімнати.

Закриття Full Tilt Poker цілком підпадає під нову політику PokerStars по оптимізації ігрового процесу, однак таке злиття може відштовхнути деяких гравців, яким звично грати на старому доброму Full Tilt.

На одному з англомовних покерних форумів один з покеристів, який представився колишнім співробітником покерной кімнати Фул Тілт, написав, що швидше за все софт даного покер-руму тепер будуть використовувати як платформу для Paddy Power Poker. Проте будь-яких доказів цьому гравець не надав.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.