«Футбольний апстрік» на PokerMatch: вгадай чемпіона та зароби призиНещодавно найбільший покер-рум Східної Європи PokerMatch перейшов до мережі iPoker. Вже 15-го листопада відбулося остаточне об'єднання з великою мережею покеру і покерна кімната представила новий ігровий клієнт, а також підготувала для гравців безліч приємних сюрпризів.

Незважаючи на те, що представники покер-руму надали гравцям безліч приємних бонусів за один лише перехід на новий покерний клієнт – вже сьогодні покеристам представили чергову цікаву акцію.

Нова акція "Футбольний апстрік" стартує з 20 листопада і триватиме до 18 грудня. Як ви вже здогадалися, вона приурочена до Чемпіонату світу з футболу 2022 у Катарі.

Суть акції в тому, що потрібно робити прогнози на результати матчів та виконувати місії. Усього буде три варіанти прогнозів: перемога, поразка та нічия. Коли гравець зробив свій прогноз – йому потрібно буде виконати завдання. Розмір призових виплат залежатиме від складності виконаного завдання. Важливо: зараховуватиметься лише найскладніша місія.

Місії та призові виплати акції "Футбольний апстрік"

На вибір гравцям дається чотири різні типи завдань. За успішні прогнози та виконані місії покеристи отримуватимуть грошові виплати та турнірні квитки. Складність місії залежить від кількості награних SP (Status Points):

  • Low mission – награти 500 Status Points.​
  • Medium mission – награти 1000 Status Points.
  • High mission – награти 2500 Status Points.
  • PRO mission – награти 5000 Status Points.

Величина призу залежить не тільки від складності місії, а й від кількості успішних прогнозів. Максимально покеристам доступно 4 прогнози. Якщо гравець виконав місію і зробив хоча б 1 вдалий прогноз – він отримує призову "Goal Card". Співвідношення виконаних місій та вдалих прогнозів із призовими виплатами по "Goal Cards" має наступний вигляд:


Кількість успішних прогнозівLow missionMedium missionHigh missionPRO mission
1Призові до 25€Призові до 50€Призові до 125€Призові  до 250€
2Призові до 50€Призові до 100€Призові до 250€Призові до 500€
3Призові до 100€Призові до 200€Призові до 500€Призові до 1 000€
4Призові до 200€Призові до 400€Призові до 1 000€Призові до 2 022€

Ключові моменти акції "Футбольний апстрік"

  • Щоб брати участь у "Футбольному апстріці" необхідно самостійно зареєструватися в розділі "Місії".
  • Прогнози можна робити лише перед початком самого матчу, а змінити його вже не можна.
  • Призові квитки можна використовувати в будь-якому з доступних турнірів на PokerMatch, а їх термін придатності складає 7 днів.
  • Заліковий період виконання місій: у день змагання починаючи з 02:00 до 01:59 наступного дня за київським часом.
  • Протягом одного залікового періоду можна виконати лише одну місію, а призові за успішні прогнози зараховуються наступного дня після матчу.
  • Докладніше про всі призи та ймовірності їх випадання можна дізнатися на офіційному сайті покерної кімнати.
Команда ПокерМатч об'єднує у своєму лобі любителів футболу та онлайн-покеру. Постав на улюблену команду та заробив додаткові призи. Удачі за столами!
Найбільший покер-рум Східної Європи
Pokerbet
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
7 видів бонусів на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.