Galfond Challenge: "VeniVidi1993" обіграє Гальфонда на 172 000$

Galfond Challenge

У суботу закінчився четвертий день хедз-ап баттла Galfond Challenge між Філом Гальфонд і "VeniVidi1993". Гра між покеристи проходить на лімітах 100-200 € в PLO на Run It Once Poker.

Суботній хедз-ап проходив протягом чотирьох годин. Після його закінчення VeniVidi вийшов в плюс на 17 500€. Всього за чотири дні гри онлайн-покерист виграв у Гальфонда 172 000€.

Результат чотиригодинної гри було вирішений в останні тридцять хвилин. Саме в той період гра велася найбільш активно. За останні півгодини покеристи розіграли кілька великих банків. Гальфонд і VeniVidi вирішили збільшити темп, оскільки трохи втомилися.

Galfond Challenge

Читати також: Стало відомо, коли відбудеться перший хедз-ап батл Гальфонда

Гальфонд розповів про фінальну частину гри після закінчення сесії. Він назвав її «дико.», і так гравець висловився частково тому, що карти, які їм випадали, допомогли створити екшен. Крім цього, обом покеристам стало комфортніше розігрувати великі поти.

«Я думаю, ми обидва грали агресивніше в кінці матчу, ніж протягом решти періоду, але, мабуть, так сталося тільки через карти», – розповів Гальфонд американському покерному коментатору Джо Степлтону під час стріму Run It Once Poker на Twitch.

За словами Філа, під час суботнього хедз-апу в його грі простежувалися як сильні, так і слабкі рішення. Гальфонд зазначив, що зробив багато помилок, однак кілька разів йому вдалося вдало прочитати гру свого суперника.

За чотириденний батл Філу вдалося обіграти VeniVidi всього лише один раз. У другий день Гальфонду вдалося виграти у свого суперника 2 600€. Наразі завершено трохи більше 10% челенджу. Гра між Гальфондом та VeniVidi відновиться в понеділок.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий