Galfond Challenge: "Venividi1993" виграв 73 000 $ у Гальфонда

Galfond Challenge

Вчора стартував перший хедз-ап батл Філа Гальфонда в рамках його Galfond Challenge. Суперником власника Run It Once Poker став онлайн-покерист під ніком "Venividi1993".

У перший день хедз-ап батлу було зіграно 655 роздач із запланованих 25 000. За підсумками першого дня, Venividi виграв у Гальфонда 72 528$. Гра проходила на протязі чотирьох годин на лімітах 100€/200€ PLO.

Читати також: Galfond Challenge: останнім суперником Гальфонда став скандальний покерист

Незважаючи на мінусовий результат, перший день челенджу Гальфонд прокоментував позитивно:

"Це було весело. Я не виграв перший день, але було здорово повернутися в гру. Я насолоджувався цим. Думаю, що "Venividi1993" грав приблизно так само, як я очікував, хоча не можу сказати, що у мене були конкретні уявлення про його гру. Він грав дуже добре. Чесно кажучи, сьогодні під час гри я щосили намагався не відчувати себе втраченим, адже я вже досить довго не грав. Я в якійсь мірі очікував, що все пройде жахливо. Що гра почнеться, і все буде проходити дуже швидко і агресивно, і що я розгублюся. У підсумку я не відчував себе втраченим, тому далі я налаштований оптимістично. Я вважаю, що в подальшому я буду продовжувати грати свою гру, і з часом буду грати впевненіше і рішучіше», – зазначив Гальфонд.

Поєдинок між Гальфондом і Venividi далекий від завершення. Покеристи всього зіграли менше трьох відсотків від передбаченої кількості роздач. Сьогодні відбудеться другий день хедз-ап батлу між Гальфондом і Venividi. Трансляцію поєдинку можна подивитися на Твічу.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий