Гальфонд обіграв Корнута і накопичує перевагу


Тривалий час в рамках Galfond Challenge Ченс Корнут активно вигравав у свого опонента Філа Гальфонда.

Однак, Корнут не зміг довго утримувати перевагу і поступово почав програвати Гальфонду сесію за сесією.

За результатами останньої зіграної сесії Філ Гальфонд виграв у Ченса Корнута 113 000$. Таким чином Гальфонд випереджає Корнута на 136 000$.

Читати також: Гальфонда вразила гра Хельмута проти Есфандіарі

Покеристи вже відіграли приблизно 20 000 роздач з 35 000 запланованих рук. До цього Корнуту насилу вдавалося утримувати першість в цій гонитві.

Однак, попередні три сесії розгорнули все на користь засновника RIO Poker. Ця сесія, мабуть, стала для нього найуспішнішою з усіх, що недавно проходили.

Тепер боротьба стає ще більш напруженою, оскільки гравцям залишилося зіграти менше половини (15 000 рук), а явної переваги поки що ні у кого з них немає.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.