Гальфонд виграє у Корнута вже 544 500$ у рамках Galfond Challenge


Після того як Філ Гальфон і Ченс Корнут зробили невелику перерву в грі, щоб відзначити свята і вже на початку січня знову приступили до бою в рамках Galfond Challenge.

Напередодні свят Гальфонд як і раніше залишався лідером змагання, випереджаючи свого суперника на 352 000$.

За результатами 45-й ігрової сесії між Корнутом і Гальфондом, Гальфонд виграв ще 192 000$, збільшивши таким чином свою перевагу над Корнутом до 544 000$.

Читати також: Топ-теми 2020: Хедз-ап челенджі відомих гравців

До крайньої сесії, покеристи встигли зіграти ще 3 гри, в яких Гальфонд двічі виграв і один раз програв. Проте в результаті цих сесій різниця в виграних засобах повернулася до передноворічного показником.

Покеристи відіграли вже 23 500 роздач з 35 000 запланованих до гри рук. Засновник покер-руму RIO Poker начебто "за сценарієм" здійснює потужний камбек у другій половині челенджу.

Гравцям залишилося відіграти в рамках челенджу більш як 11 000 роздач і перспективи перемоги для Корнута в даному змаганні здаються все більш хмарними.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.