Гальфонда вразила гра Хельмута проти Есфандіарі


Не так давно легендарний покерист і володар 15-ти браслетів WSOP Філ Хельмут вдруге переміг в хедз-ап дуелі проти Антоніо Есфандінарі.

Їх гру проаналізував відомий гравець з США Філ Гальфонд, який опублікував на своїй сторінці в Твіттері скріншоти зі свого телефону з докладним текстовим розбором їх гри.

«Ми так часто критикуємо ігри, які дивимося по телевізору, не встаючи з дивану. Я вважаю, що справедливо також віддавати належне там, де це необхідно. Нещодавно я подивився гру Філа Хелмута на HighStakesDuel і у мене є деякі думки на цей рахунок» – написав Гальфонд.

Він похвалив Філа Хельмута за його інтуїтивний покер в стилі "старої школи" і за його експлуатаційну гру проти свого опонента. Як відомо, нове покоління покеристів найчастіше вдаються до GTO-стратегії, яка заснована переважно на математичному підході при ухваленні рішень.

Читати також: Філ Гальфонд хоче довести шахрайство Майкла Постла

Гальфонд також додав, що Хельмут не дарма вважається одним з найбільших покеристів всіх часів і по його словам "він явно знає те, чого не знає Гальфонд".

Проте, не всі поділяли думку засновника RIO Poker. Відомий хайролер з Німеччини Федір Хольц написав в коментарі по постом, що вважає Хельмута Лузовий гравцем, який виграє найчастіше лише проти тайтових і слабших гравців.

У свою чергу покерист з США Олів'є Бускет підтвердив слова Хольца і заявив, що Філ Хельмут "найогидніший, неповажний, саморекламірующій его-маніяк у своїй галузі".

За Хельмута заступився інший легендарний покерист Дойл Брансон, який не став сперечатися з думкою хайроллеров, проте заявив, що така гра Хельмута має місце бути:

«Я думав, що все і так знають це про Філе. Він кращий в світі в тому, як змусити поганих гравців впадати в тільт і Отавало йому всі свої гроші. Тому у нього 15 браслетів. Так, він завжди боровся з жорсткими столами. І що? Гроші то все одно у нього» – заявив Брансон.

Гальфонд відповів на ці нападки і детально надала роз'яснення свою позицію. Він погодився з Хольц, проте все одно зазначив, що Філ Хельмут дуже талановитий і що у нього явно є ті здібності, яких немає у інших.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.