Гендиректор GVS Holdings пішов у відставку після 13 років керівництва


Останнім часом активи холдингу GVC, в орбіту якого входять такі покер-руми як PartyPoker і Bwin Poker, показують суттєве зростання доходів. За першу половину 2020 року дохід холдингу від онлайн-гемблінгу виріс на 19%.

Проте, днями стало відомо, що генеральний директор GVC Holdings Кеннет Александр покинув свій пост після 13 років керівництва компанією.

За роки керівництва Кеннет Олександр перетворив GVC Holdings в одну з найбільших гемблінгових компаній в світі.

Читати також: Один із засновників PokerStars здався американській владі

Зокрема це сталося завдяки поглинанню Bwin.Party і Coral Poker. В останні 4 місяці колишній CEO GVC Holdings працював з дому.

Тепер посаду CEO GVC Holdings займе Шая Сегев, який до цього обіймав посаду операційного директора Playtech.

Новий гендиректор вже виставив в пріоритет ще більше впровадження GVC Holdings в американський ринок онлайн-гемблінгу. Зокрема GVC Holdings уклали партнерську угоду про інвестиції з MGM Resorts на суму в 200 000 000$.

Що стосується колишнього гендиректора, то Кеннет Олександр заявив, чтто для холдингу настала «нова епоха» і що він пишається тим, що підніс компанію до небувалих висот.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.