GG Spring стартував концертом відомого діджея та фріроли $100K Houseparty

GG Spring стартував

З 4 по 25 квітня на GGпокерок проходить велика серія GG Spring із загальною гарантією 150 000 000 $. До слова, це на 50 000 000 $ більше, ніж у SCOOP 2021, який проходить в цей же час, тільки на ПокерСтарс.

У такого масштабного події просто не могло бути скромного початку. На відкритті фестивалю пройшов півторагодинний онлайн-концерт відомого діджея deadmau5.


Після цього відбувся фріролл з назвою $ 100K Houseparty, вхід в який був тільки по квитку. Cardmates спільно з GGпокерок розіграли два безкоштовних квитки в цей турнір на офіційній сторінці Cardmates в Інстаграме.

У безкоштовному турнірі зіграли 5 193 покеристів, а в ITM потрапили лише 2 000 з них. В якості додаткових призових GGпокерок розіграв 4 квитки в Мейн Івент за 1 050 $. Пропуски в Головній події дісталися чотирьом гравцям:

  • CAN96 (Великобританія)
  • Mollymolly (Тайвань)
  • Fenomen118 (Білорусь)
  • offAsh (Україна)

Нагадаємо, що серія GG Spring стартувала 5 квітня і триватиме до 25 квітня. Кожен день в розкладі серії три турніри з трьома різними категоріями бай-інів. Основна маса турнірів стартує ввечері, так що російськомовним гравцям зручно Гринда GG Spring.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.