GGNetwork планують ввести вхід через FaceID

Face ID

Покер-руми мережі GG Network постійно вводять в роботу своїх покерних кімнат нові функції. Наприклад такі, як система Smart Hud і програма збору статистики PokerCraft. Більшість нових ідей обговорюється на платформі Trello, де кожен гравець може запропонувати щось своє.

Зараз на цій платформі бурхливо обговорюють біометричний вхід в клієнт через Face ID. Це питання не в перший раз піднімається серед покер-румів, але раніше більшість гравців висловилися проти цієї функції.

Читати також: Змінилася структура PartyPoker Million

Незважаючи на те, що багато людей її використовують у повсякденному житті для роботи з банківськими додатками або для розблокування свого мобільного.

У цього нововведення точно буде як мінімум три своїх плюса:

  • Підвищення рівня безпеки облікового запису
  • Боротьба з мультиаккаунтингом
  • Зменшення кількості ботів

Якщо покер-руми все-таки зроблять вхід через Face ID, то зловмисники не зможуть отримати доступ до вашого облікового запису. Повністю знищити таке явище, як мультиаккаунтінг, не вдасться, адже для входу будуть залучатися різні люди.

У кожного бота є людина, яка його запускає на своєму акаунті. Таким чином, це допоможе запам'ятати нечесних гравців, після виявлення їхньої гри не за правилами.

У будь-якому випадку, керівництво GG Network буде прислухатися до думки своїх гравців перед прийняттям рішення. А яким воно буде, ми дізнаємося найближчим часом.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.