GGPoker анонсували оновлення, яке вирішить проблему зловживання пізньої реєстрації в турнірах

На GGPoker представляє оновлення для вирішення проблеми зловживання максимальною пізньою реєстрацією

В GGPoker оголосили, що збираються розв'язати проблему зловживання пізньої реєстрації в турнірах. В румі заявили, що мають намір запровадити новий захід для боротьби з несправедливою перевагою, яку деякі гравці отримують через пізню реєстрацію в турнірах. З цією метою вони готуються представити оновлення програмного забезпечення, яке вийде у кінці цього місяця.

У чому суть самої проблеми
У чому суть самої проблеми

Часто гравці заходять на останній хвилині пізньої реєстрації в турнір і з великою ймовірністю опиняються разом за одним столом. Далі між гравцями за одним столом відбувається неофіційна змова: усі уповільнюють гру, не рейзять, максимально довго думають над рішенням та грають через чек — усе заради того, щоб доповзти до ITM.

«На жаль, це була дійсно гостра проблема в MTT як онлайн, так і офлайн у всьому світі, і повідомлення про зловживання не обмежувалися гравцями з певних країн», — заявив оператор.​

У відповідь GGpoker запропонують нову систему розподілення випадкових місць для пізніх реєстрантів на турнірах, стримуючи таким чином неетичну поведінку певних гравців. Наразі стандартна процедура розміщення гравців, які пізно зареєструвалися, як в онлайн, так і в живих турнірах, передбачає розміщення їх на будь-які вільні місця за наявними столами, щоб мінімізувати перешкоди для гри.

Для більшого розуміння наведемо приклад.

Уявимо наступну ситуацію: у турнірі три столи 9-max. Стіл А - 9 осіб. Стіл Б - 9 осіб. Стіл В – 8 осіб. І в онлайні, і в офлайні нового гравця посадили б за стіл В. Але тепер, після введеня нового алгоритму, новий гравець буде рандомно посаджений або за стіл А, або за стіл Б, при цьому одного гравця пересадять за стіл В.

Таким чином покер-рум сподівається унеможливити неетичну гру та аб'юз пізньої реєстрації в турнірах.


Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (2)
Україна MaximGMO Заблокований
Заблокований

Взагалі не вбачав з цього проблеми. Гравці використовують наданий їм час та опціон дій в межах правил на свій розсуд. Так, це може підбішувати інших гравців, можуть полетіти гасла, що це не Fair Play, і таке інше. Але, хіба гра в покер це про відкриту Fair Play? Навіть  в китайському покері про таке в абсолюті не може йти мова: десь ти й час потягнув (якщо говоримо про турніри), а десь, незважаючи на гру з відкритими картами, скинув у відбій такого необхідного супернику короля чи туза (хоча, та карта й тобі зайва не була б), аби він і надалі очікував цього аута, і допустився помилки як наслідок.

0 відповідей

Цікав, цікаво

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.