Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

GGPoker зібрали ще 3 000 000₴ благодійної допомоги

​В одному з нещодавніх матеріалів уже згадувалося про те, що покер-рум GGPoker є одним з найбільших благодійників в Україні. Лише за останній рік найбільша покерна мережа у світі перерахувала майже 8 000 000₴ благодійної допомоги постраждалим від військових дій в Україні.

На серії WSOP Circuit у квітні в турнірі #16 Ukraine Fundraising Event вдалося зібрати вражаючу сумму в 2 500 000₴ та перерахувати її на спеціальний рахунок НБУ.

Аналогічний турнір був наявний у розкладі Всесвітньої покерної серії в онлайні. Кожні 111$ з бай-інів гравців йшли на благодійну допомогу.

Читати також: GGPoker перерахували до держбюджету 6 000 000₴

Івент нарахував 730 входів, тож цього разу було зібрано більшу сумму. Браслетний турнір WSOP Online 1 111$ Every 1 for War Relief дозволив накопичити 3 000 000₴.

Вже дуже скоро ці кошти підуть на гуманітарну допомогу тим, хто найбільше цього потребує. Гроші традиційно будуть перераховані на спец.рахунок Національного Банку України.

Враховуючи той факт, який благодійний темп задала покерна мережа GGPoker – цілком ймовірно, що в прийдешніх великих турнірних серіях буде в наявності подібний турнір.

Сучасний покер-рум з найвищим трафіком
GGPoker UA
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.