GGпокерок направили 355 000$ постраждалим від Covid-19

Чек на благодійність

Покерному співтовариству вдалося зібрати 257 853$ в рамках турніру WSOP Event # 34 Every 1 for COVID Relief. До цієї суми GGпокерок додали ще 96 903$ і в підсумку 354 756$ направили для допомоги постраждалим від Covid-19.

У турнірі WSOP взяли участь 2 323 гравці, і кожен з них пожертвував з бай-іну 111$ в благодійний фонд Caesars. Фонд надає допомогу постраждалим в результаті епідемії коронавірусу.

У момент передачі чека благодійній організації був присутній амбасадор GGпокерок Даніель Негреану. Даніель висловився з приводу того, що відбувається:

«В такий складний момент для всього світу міжнародне покеру співтовариство активізувалося і GGпокерок допомогли сконсолідувати общія зусилля для руху вперед. Ми продовжимо збір коштів для благодійних місій і в майбутньому, я радий бути частиною людей, які змінюють ситуацію на краще»

Нагадаємо, що флагманська покерна серія WSOP, яка з року в рік проходила в Лас-Вегасі, в цьому році проходить в онлайні на GGпокерок. Звичний формат серії змінили через епідемію коронавірусу, зате гравці отримали можливість вперше в історії виграти золотий браслет в онлайні.

Сeрія WSOP Online 2020 буде проходити ще місяць до 6 вересня і всі найцікавіші новини з цього приводу ви знайдете на Cardmates. Слідкуйте за новинами на головній сторінці та в сюжеті WSOP, для того щоб отримувати актуальну інформацію.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.