Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

GGпокерок направили 355 000$ постраждалим від Covid-19

Чек на благодійність

Покерному співтовариству вдалося зібрати 257 853$ в рамках турніру WSOP Event # 34 Every 1 for COVID Relief. До цієї суми GGпокерок додали ще 96 903$ і в підсумку 354 756$ направили для допомоги постраждалим від Covid-19.

У турнірі WSOP взяли участь 2 323 гравці, і кожен з них пожертвував з бай-іну 111$ в благодійний фонд Caesars. Фонд надає допомогу постраждалим в результаті епідемії коронавірусу.

У момент передачі чека благодійній організації був присутній амбасадор GGпокерок Даніель Негреану. Даніель висловився з приводу того, що відбувається:

«В такий складний момент для всього світу міжнародне покеру співтовариство активізувалося і GGпокерок допомогли сконсолідувати общія зусилля для руху вперед. Ми продовжимо збір коштів для благодійних місій і в майбутньому, я радий бути частиною людей, які змінюють ситуацію на краще»

Нагадаємо, що флагманська покерна серія WSOP, яка з року в рік проходила в Лас-Вегасі, в цьому році проходить в онлайні на GGпокерок. Звичний формат серії змінили через епідемію коронавірусу, зате гравці отримали можливість вперше в історії виграти золотий браслет в онлайні.

Сeрія WSOP Online 2020 буде проходити ще місяць до 6 вересня і всі найцікавіші новини з цього приводу ви знайдете на Cardmates. Слідкуйте за новинами на головній сторінці та в сюжеті WSOP, для того щоб отримувати актуальну інформацію.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.