GGпокерок отримав ще один міжнародний сертифікат ISO 27001

Cертификат ISO 27001

В індустрії онлайн-покеру дуже важливий показник якості, особливо якщо це міжнародний сертифікат безпеки.

Подібний сертифікат під назвою ISO 27001 отримала компанія NSUS Lab, яка є творцем софту для покер-руму GGпокерок (азійської покерної мережі GG Network).

ISO 27001 – це міжнародний сертифікат безпеки, який був розроблений "Міжнародною організацією зі стандартизації" і "Міжнародною комісією з електротехніки" у 2005-му році.

Цей сертифікат показує відповідність високим стандартам безпеки (в т.ч. і ГВЧ) і містить в собі перелік інструкцій щодо подальшого забезпечення цих високих стандартів. ISO 27001 може отримати компанія, що працює з чужими грошовими коштами.

Читати також: Покерна мережа GG Network отримала мальтійську B2B ліцензію

Особливість даного сертифікату полягає в тому, що для його отримання необхідно пройти спеціалізований аудит. Незалежні аудитори перевіряють всіх співробітників компанії, спілкуються з керівництвом компанії та "підіймають" всі документи.

Перевірці підлягають всі штатні співробітники аж до наявності сторонніх предметів на робочому місці (флешки або інші змінні носії інформації), а також швидкість переходу їх робочого ПК в сплячий режим. До всього іншого, цей сертифікат видається лише на три роки, після чого слід повторний аудит.

Для гравців GGпокерок це означає, що їхні кошти знаходяться в цілковитій безпеці, а керівництво компанії контролює всіх своїх співробітників. Поряд з двома іншими ліцензіями (від Мальти та Кюрасао) – даний покер-рум вийшов на новий рівень і повинен викликати все більше довіри у своїх гравців.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.