Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

GGпокерок потрапили в Книгу рекордів Гінесса завдяки МЕ WSOP 2020

GGпокерок потрапили в Книгу рекордів Гінесса

У Книзі рекордів Гінесса з'явилася нова покерна сторінка. Її місце зайняв покер-рум GGпокерок, завдяки Мейн івенту WSOP 2020 року, призовий фонд якого склав 27 559 500$.

Така сума призового фонду покерного турніру є абсолютним рекордом для онлайну. Головна подія стартувало 6 вересня і зібрала 5 802 входів за 5 000$. В призи потрапили 728 осіб, а наступний гравець після баббл-бою отримав мінімальну виплату 11 834$.

Читати також: Battle of Malta пройде в онлайні на GGпокерок

Найбільше грошей забрав переможець турніру: болгарин Стоян Маданжіев. Стояну вдалося посісти перше місце і виграти рекордні призові для онлайн-покеру 3 904 685$.

Член комісії рекордів Гінесса Майкл Емпрік повідомив про цю радісну подію в особистій зустрічі амбасадору GGпокерок Негреану:

Офіційний представник GGпокерок Стів Прейсс дав такий коментар з приводу цієї події:

«Ми дуже довго готувалися і наполегливо йшли до цього досягнення. Якщо мова йде про WSOP, то всі до єдиного очікували від цієї серії величезних призових. Ми виконали їх бажання сповна»

У свою чергу директор WSOP Тай Стюарт додав, що потрапляння Мейн Івенту в Книгу рекордів Гінесса є логічним результатом спільної роботи WSOP і GGпокерок.

Тай вважає, що інші покер-руми ще довго не зможуть перебити суму такої гарантії, але якщо в наступному році Світова серія покеру знову буде проходити в онлайн-форматі, то можливо нас чекає призовий фонд ще більший.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.