GGпокерок потрапили в Книгу рекордів Гінесса завдяки МЕ WSOP 2020

GGпокерок потрапили в Книгу рекордів Гінесса

У Книзі рекордів Гінесса з'явилася нова покерна сторінка. Її місце зайняв покер-рум GGпокерок, завдяки Мейн івенту WSOP 2020 року, призовий фонд якого склав 27 559 500$.

Така сума призового фонду покерного турніру є абсолютним рекордом для онлайну. Головна подія стартувало 6 вересня і зібрала 5 802 входів за 5 000$. В призи потрапили 728 осіб, а наступний гравець після баббл-бою отримав мінімальну виплату 11 834$.

Читати також: Battle of Malta пройде в онлайні на GGпокерок

Найбільше грошей забрав переможець турніру: болгарин Стоян Маданжіев. Стояну вдалося посісти перше місце і виграти рекордні призові для онлайн-покеру 3 904 685$.

Член комісії рекордів Гінесса Майкл Емпрік повідомив про цю радісну подію в особистій зустрічі амбасадору GGпокерок Негреану:

Офіційний представник GGпокерок Стів Прейсс дав такий коментар з приводу цієї події:

«Ми дуже довго готувалися і наполегливо йшли до цього досягнення. Якщо мова йде про WSOP, то всі до єдиного очікували від цієї серії величезних призових. Ми виконали їх бажання сповна»

У свою чергу директор WSOP Тай Стюарт додав, що потрапляння Мейн Івенту в Книгу рекордів Гінесса є логічним результатом спільної роботи WSOP і GGпокерок.

Тай вважає, що інші покер-руми ще довго не зможуть перебити суму такої гарантії, але якщо в наступному році Світова серія покеру знову буде проходити в онлайн-форматі, то можливо нас чекає призовий фонд ще більший.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.