GGпокерок представили новий вид турнірів: Flip&Go

Турніри Flip&Go на GGпокерок

12 січня в лобі покерного клієнта GGпокерок з'явився новий вид турнірів: Flip&Go. Даний формат прийде до смаку в основному рекреаційним гравцям, які не готові витрачати численні години на гру в турнірний покер.

Flip&Go також сподобається і професіоналам, які люблять входити в гру в кінці пізньої реєстрації. Деякі гравці не хочуть витрачати час на гру з любителями на початкових рівнях і реєструються в останній момент. Граючи в Flip&Go ви пропускаєте початкову стадію, так що такий варіант відмінно підходить.

Читати також: Battle Royale: нова гра на GGпокерок

Турніри Flip&Go проходять в дві стадії: Flip Stage і Go Stage. Flip Stage - це флайти від А до H і вони стартують вісім разів на годину: (кожні: 00 ,: 10 ,: 20 ,: 30 ,: 40 ,: 45 ,: 50 ,: 55 хвилин).

У кожен флайт можна заявити до 5 стеків, таким чином максимум за турнір ви можете заявити 40 стеків. У Go Stage гравці переходять з об'єднаним стеком.

Кожен з покеристів, які зуміли дійти до другої стадії гри - потрапляє в ITM. Далі всі автоматично йдуть в олл-ін, поки за столом не залишиться один виживший. Далі подія проходить в форматі традиційного МТТ,

А тепер докладніше в деталях ...

Крок 1 

Увійдіть в стадію Go на позиції чіп-лідера! Ви можете зіграти до 8 етапів Flip. Всі виграні фішки будуть додані в стек на стадії Go.

Крок 2

Виберіть кількість бай-інів! Початковий стек під час кожного Flip можна збільшити в 5 разів. Чим більше стек, тим більше шансів виграти стадію!

Крок 3 

Flip бонус. Якщо на другому етапі вам випаде чудова комбінація (наприклад, трьохкартковий флеш, стріт або сет) ви отримаєте бонус до стартового стеку!

Стадія Go

Заробляйте гроші під час Flip і проходите далі! Стадія Go грається як звичайний холдем і стартує щогодини. Ви автоматично потрапляєте в етап Go, якщо виграєте етап Flip

Бай-іни в Flip&Go

Бай-інГарантія
20$5 000$-6 000$
3$1 500$-3 000$
0,5$500$-1 000$
0,05$100$-200$


Плюси і мінуси гри в Flip&Go

  • Новий формат покеру
  • Більше екшна
  • Не потрібно витрачати час на початкові стадії гри
  • Доступні бай-іни (мінімальний: 5 центів)
  • Не підійде для регулярів, так як формат дуже схожий на лотерею.

Демонстрація гри в Flip&Go

Даний вид покерних турнірів вже доступний в ігровому лобі. Реєструйтеся на GGпокерок і спробуйте першими новий вид покеру!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.