Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

GGпокерок представили новий вид турнірів: Flip&Go

Турніри Flip&Go на GGпокерок

12 січня в лобі покерного клієнта GGпокерок з'явився новий вид турнірів: Flip&Go. Даний формат прийде до смаку в основному рекреаційним гравцям, які не готові витрачати численні години на гру в турнірний покер.

Flip&Go також сподобається і професіоналам, які люблять входити в гру в кінці пізньої реєстрації. Деякі гравці не хочуть витрачати час на гру з любителями на початкових рівнях і реєструються в останній момент. Граючи в Flip&Go ви пропускаєте початкову стадію, так що такий варіант відмінно підходить.

Читати також: Battle Royale: нова гра на GGпокерок

Турніри Flip&Go проходять в дві стадії: Flip Stage і Go Stage. Flip Stage - це флайти від А до H і вони стартують вісім разів на годину: (кожні: 00 ,: 10 ,: 20 ,: 30 ,: 40 ,: 45 ,: 50 ,: 55 хвилин).

У кожен флайт можна заявити до 5 стеків, таким чином максимум за турнір ви можете заявити 40 стеків. У Go Stage гравці переходять з об'єднаним стеком.

Кожен з покеристів, які зуміли дійти до другої стадії гри - потрапляє в ITM. Далі всі автоматично йдуть в олл-ін, поки за столом не залишиться один виживший. Далі подія проходить в форматі традиційного МТТ,

А тепер докладніше в деталях ...

Крок 1 

Увійдіть в стадію Go на позиції чіп-лідера! Ви можете зіграти до 8 етапів Flip. Всі виграні фішки будуть додані в стек на стадії Go.

Крок 2

Виберіть кількість бай-інів! Початковий стек під час кожного Flip можна збільшити в 5 разів. Чим більше стек, тим більше шансів виграти стадію!

Крок 3 

Flip бонус. Якщо на другому етапі вам випаде чудова комбінація (наприклад, трьохкартковий флеш, стріт або сет) ви отримаєте бонус до стартового стеку!

Стадія Go

Заробляйте гроші під час Flip і проходите далі! Стадія Go грається як звичайний холдем і стартує щогодини. Ви автоматично потрапляєте в етап Go, якщо виграєте етап Flip

Бай-іни в Flip&Go

Бай-інГарантія
20$5 000$-6 000$
3$1 500$-3 000$
0,5$500$-1 000$
0,05$100$-200$


Плюси і мінуси гри в Flip&Go

  • Новий формат покеру
  • Більше екшна
  • Не потрібно витрачати час на початкові стадії гри
  • Доступні бай-іни (мінімальний: 5 центів)
  • Не підійде для регулярів, так як формат дуже схожий на лотерею.

Демонстрація гри в Flip&Go

Даний вид покерних турнірів вже доступний в ігровому лобі. Реєструйтеся на GGпокерок і спробуйте першими новий вид покеру!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.