GGпокерок представили новий вид турнірів: Flip&Go

Flip&Go

12 січня в лобі покерного клієнту GGпокерок з'явився новий вид турнірів: Flip&Go. Даний формат прийде до смаку в основному рекреаційним гравцям, які не готові витрачати численні години на гру в турнірний покер.

Flip&Go також сподобається і професіоналам, які люблять входити в гру в кінці пізньої реєстрації. Деякі гравці не хочуть витрачати час на гру з любителями на початкових рівнях і реєструються в останній момент. Граючи в Flip&Go ви пропускаєте початкову стадію, так що такий варіант відмінно підходить.

У турнірах Flip&Go ви можете відразу потрапити в призовий фонд івенту. Подія починається з того, що всіх змушують йти ва-банк на основному столі, поки не залишиться один учасник. Як тільки всі столи заповнюються, подія сповільнюється і перетворюється в традиційний MTT після того, як лусне баббл.

Читати також: GGпокерок представили нову валюту покер-руму: Cash Game Dollars

На початку гри кожному гравцеві видають стек, але також кожен з них може збільшити свій стек за гроші. Наприклад, за 10x від бай-іну ви отримаєте цілих 10 стартових стеків.

Далі гра проходить наступним чином: гравцям здають три гральні карти замість двох і потрібно скинути одну перед тим, як йти олл-ін, так що у вас буде можливість вибрати руку, яка дає найбільш ефективну комбінацію карт.

Тим гравцям, у яких перші три отримані карти схожі на комбінацію додадуть 1 стартовий стек, якщо це буде стріт - два стека, якщо флеш - три стека, якщо трипс - 4 стека. Таким чином, чим більше ваш стартовий стек - тим більше шансів вижити під час першого раунду фліпів.

Бай-іни в Flip&Go

Бай-інГарантія
20$2 500$
3$1 000$
0,5$500$
0,05$50$

Демонстрація гри в Flip&Go

Даний вид покерних турнірів вже доступний в ігровому лобі. Реєструйтеся на GGпокерок і спробуйте першими новий вид покеру!

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий