Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

GGпокерок проведе вечірку і турнір для жінок

FLIP и GGпокерок

У суботу, 17 квітня, GGпокерок проведе спеціальну вечірку GG Spring Festival. Все це буде в честь партнерства з Fantastic Ladies In Poker (FLIP), найбільшою в світі спільнотою гравців в покер, орієнтованою на жінок.

Турнір GGSF FLIP Breakthrough з призовим фондом 20 000$ запланований на 23:00. Одночасно на GGPoker.TV буде проводитися ексклюзивний сет суперзірки DJ Kim Lee.

Турнір є частиною рекордного весняного фестивалю GG Spring з гарантією 150 000 000$. Щоб закріпити співпрацю з партнером, GGпокерок нагороджує кожного члена спільноти FLIP безкоштовним квитком в цей турнір.

«Партнерство з Fantastic Ladies In Poker, очолюваної Дайв Бірн, було задоволенням з першого дня. Ми дуже раді провести ще одну вечірку в рамках фестивалю GG Spring Festival, де приголомшлива Кім Лі забезпечить ритми і, сподіваюся, безліч кращих гравців GGPoker, як жінок, так і чоловіків, насолодяться музикою і турніром», - сказав керівник відділу спонсорства та живих заходів Джон Скенлон.

Як отримати безкоштовний квиток в турнір

  1. Зайти в офіційну групу FLIP в Фейсбуці і подати заявку на вступ до спільноти.
  2. Зареєструватися на GGпокерок, якщо у вас ще немає облікового запису.
  3. Виконати умови для отримання квитка, які вказані на сторінці FLIP.

Учасниця клубу FLIP, яка пройде в турнірі далі інших, отримає шкіряну сумку Saint Laurent (вартістю 2 450$). Для дівчини, яка посяде друге місце серед учасниць клубу FLIP, підготовлений квиток в Мейн Івент GG Spring Festival.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.