GGпокерок створили команду професіоналів OmahaSquad

OmahaSquad 2021

GGпокерок продовжує активно розвивати свою команду професіоналів Team Pro. Першим приєднався до команди покер-про GGпокерок: Даніель Негреану. З останніх відомих імен: Ден Білзерян.

Крім них в команді числяться такі гравці: Бертран Гроспельє, Федір Хольц, Феліпе Рамос. Також в GG Team є і російські покер-про: Анатолій Філатов і Михайло Шаламов, але в той же час співпраця з Сергієм Рибаченко GGпокерок припинили.

Про стрімерів GGпокерок теж не забувають і створили окрему Twitch Squad. У неї входять такі досвідчені стримери, як Кевін Мартін, Річард Шейлс, Христової Павлович та інші. Виходячи з назви, сфера діяльності команди спрямована на платформу Твіч.

Читати також: Daily Leaderboard по Flip&Go на GGпокерок

Після оголошення про проведення серії Omaholic з гарантією 7 000 000$, покер-рум повідомив про створення нового підрозділу: Omaha Squad. До неї увійшли Фернандо Хабеггер і Саша Ліу.

OmahaSquad 2021

Фернандо «JNandez87» Хабеггер – досвідчений покерист і тренер з Омахи. Рік тому Фернандо відмовився брати участь в челенджі Гальфонда, пояснюючи це тим, що такий челендж забере багато зусиль і зажадає сфокусованості і тимчасових витрат.

Саша «PokerSasha» Ліу – покеристка, яка народилася в Тайвані, але зараз живе в Німеччині і грає велику кількість турнірів з Омахи, в тому числі і на живих серіях. Її остання перемога в офлайні датується 27 лютого на серії APT Taiwan.

У найближчому майбутньому команда може поповнитися новими учасниками. Якщо це трапиться, GGпокерок повідомить на своєму офіційному сайті таку інформацію.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.