Голландський маніяк: покерист Йоран Ван Дер Слут зізнався у другому вбивстві

Голландський покерист Йоран Ван Дер Слут вбив двох жінок протягом декількох років

​Днями було поставлено крапку у справі колишнього покериста Йорана Ван Дер Слута. Голландець зізнався у своєму другому вбивстві, яке скоїв аж 18 років тому.

Ван Дер Слут вперше потрапив до заголовків покерних ЗМІ у 2010-му році, коли його звинуватили у вбивстві 21-річної Стефані Флорес. Тіло дівчини знайшли у номері готелю, який було зареєстровано на ім'я голландця. Як виявилося, Йоран прибув до Ліми (Перу) для участі в Latin America Poker Tour.

Після зізнання у вбивстві Флорес, покерист отримав 28 років ув'язнення. Його також запідозрили у вбивстві 18-річної Наталі Холловей, яка зникла у 2005-му – востаннє її бачили у барі разом із Йораном.

Весь цей час вбивця морочив голову слідству, натякаючи на свою причетність до зникнення Холловей. Але його не могли звинуватити через недостатню кількість доказів та відсутність тіла жертви. Відбуваючи строк, він намагався вимагати гроші у матері Наталі – Ван Дер Слут навіть встигнув отримати 25 000$ з 250 000$ за інформацію про тіло дівчини.

Друге зізнання
Друге зізнання

Як вже згадувалося, нещодавно Йоран Ван Дер Слут нарешті зізнався у вбивстві Наталі Холловей. За його словами, він розбив їй голову каменем на пляжі Аруби (острів неподалік Венесуели). Після цього він скинув тіло у воду – ось чому дівчину так і не вдалося знайти.

Як не дивно, голландець навряд чи отримає ще один строк на додаток до своїх 28 років тюрми. Аруба – це не тільки невеликий острів, а й однойменна установча країна. Згідно з місцевим законодавством, термін давності цієї справи минув ще два роки тому.

Наостанок варто зазначити, що Йоран Ван Дер Слут – не якийсь відомий покер-про, а, скоріше, любитель. Про нього відомо лише те, що він був членом покерної спільноти PocketFives та заробив в онлайн-турнірах всього 1 949$ призових.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.