Голосування PokerMatch: за чи проти софта?

Голосування PokerMatch

CEO PokerMatch Руслан Бангерт опублікував в своєму телеграм-каналі "Директор покеру" важливу заяву. Покер-рум роздумує над тим, щоб дозволити покерні трекери в покерному клієнті.

Незважаючи на те, що остаточне рішення винесе PokerMatch, думка гравців теж враховується. Руслан Бангерт створив своєрідний референдум з питанням: за чи проти покерного софта? Проголосувати можна за допомогою промокодом в покерному клієнта:

  • ZASOFT – якщо ви підтримуєте дозвіл софта на ПокерМатч.
  • PROTIVSOFTA – якщо ви проти дозволу покерних трекерів на ПокерМатч.

У кожного гравця є можливість ввести тільки один раз один промокод. Голосування здійснюється через розділ промокодів, який є, як і в мобільній версії, так і в десктопній і браузерній. Опитування завершиться 25 грудня.

Читати також: Як зіграти в шахово-покерному турнірі "Гра королів" на PokerMatch

Керівництво компанії буде враховувати результати голосування, але рішення все одно прийме зважуючи всі фактори. Голосування за допомогою промокода - безумовно нововведення, до якого ще не вдавався жоден покер-рум.

Вже зрозуміло, що за дозвіл покерного софту голосуватимуть в основному регуляри, а за заборону – любителі і рекреаційні гравці. Цікаво, кого з них виявиться більше? Відповідь ми дізнаємося вже в цю п'ятницю.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.