Гравці з Массачусетса найчастіше не знають правил ігор в які грають

​Американська гральна індустрія існує вже не одне століття і за весь час її існування на території США, було багато людей, чия доля безпосередньо залежала від того які карти поклали на стіл.

Проте нерідко трапляються випадки, коли люди програють величезні грошові суми через те, що недостатньо добре знали правила гри.

Один канадський психолог Річард Вуд провів онлайн-опитування серед жителів американського штату Массачусетс і згідно з ним майже 40% людей, що грають в азартні ігри до кінця не знали правил гри, в яку грають.

Річард Вуд – психолог, який спеціалізується на людях, які страждають від гральної залежності. Він провів опитування в Інтернеті серед 1 500 осіб. Всі ці люди грали в казино протягом останнього року.

Опитування включав в себе такі показники як: відповідальна гра, ігрова грамотність, чесність і самоконтроль. За результатами опитування гравці отримували щодо середні бали.

Психолога збентежив середній показник ігрової грамотності – 37,5%. Саме такий відсоток людей добре вивчили правила гри, в яку вони грали.

Вуд сказав, що, хоча цифри були відносно близькі до аналогічних показників в США, канадський лікар стверджував, що гравці в його рідній країні зазвичай отримували вищі бали на подібному тесті.

Також психолог порекомендував регулювальним органам подумати про зміну слів, які використовують в рекламі та літератури, присвяченій відповідальної азартній грі. Замість того, щоб використовувати фразу «відповідальна гра», використовуйте фразу на кшталт «зберегти свій банкролл». Перша фраза дає проблемним гравцям помилкове відчуття безпеки, адже вони вважають себе "відповідальними" гравцями.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.