Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Гравець з Росії "holyraise7" став ранер-апом івенту Summer Series


Російські гравці впевнено продовжують здійснювати заноси в івентах Summer Series на PokerStars.

Днями росіянин "Roman-MI" в рамках цієї серії переміг в нокаут-турнірі Summer Series 97 з бай-іном 109$ і призовим фондом 187 000$, де заробив 19 970$ + 10 000$ баунті.

Нещодавно на Summer Series закінчився черговий івент з бай-іном 33$ і гарантією 85 000$. Завдяки великій кількості входів (6 907) призовий фонд турніру Summer Series 79 склав 207 200$.

Summer Series 79 на PokerStars

Читати також: Покерист з Росії переміг в турнірі Summer Series

У цьому турнірі ранер-апом виявився покерист з Росії під ніком "holyraise7". Російському гравцю вдалося виграти 20 500$.

Чемпіоном івенту став болгарський гравець "cocojamb0" з призовими 29 440$. В даному турнірі він зробив 4 входи.

Шосте місце зайняв покерист з Росії "XuXandex", він отримав невелику виплату в 4 830$. Також ще один гравець з Росії "CSKAmosc150", який заробив 1 630$.

Призова зона турніру завдяки великій кількості входів нарахувала аж 1 127 призових місць з мінімальною виплатою 53$. Таким чином турнір виявився досить вигідним для більшості призерів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.