Грузинський гравець перетворив 2$ в 80 000$ в Sunday Million на PokerStars

Sunday Million

На вихідних ПокерСтарс провели традиційний недільний турнір Sunday Millions. Івент проходив в дводенному форматі і лише найсильніші зіграли за фінальним столом.

З росіян у фіналі зіграв покерист з ніком "qsal-gp". Йому вдалося увійти в топ-4, але в четвірці він домігся мінімального результату. Четверте місце принесло йому 43 000$.

В хедз-ап вийшли грузинський гравець з ніком "ana_maria875" і бразилець "guix2x". Бразильський гравець дуже хотів перемогти і зробив цілих 4 входи в цей турнір, що принесло свої плоди. Йому вдалося стати переможцем і виграти 113 000$ і це стало непоганою надбавкою до його банкролу.

Читати також: На PokerStars пройде ювілейний Sunday Million з гарантією 12 500 000$

"Ana_maria875" з Грузії не сильно засмутився другому місцю, так як гравець відібрався в Sunday Million всього за два долари. За друге місце "ana_maria875" отримав 82 000$ і це стало найбільший виграшем в його кар'єрі.

Раннер-ап івенту зіграв досить цікавих роздач за фіналкою і в одній з них зробив складний фолд з кишеньковою парою тузів. На дошці 2-3-5-А-6 його опонент з J-8 пішов в олл-ін на рівері, але грузинський покерист знайшов в цій ситуації фолд.

Пишіть в коментарях свою думку, чи правильно зіграв "ana_maria875" і чому.

Запис фінального дня Sunday Million

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.