Guts Poker стане недоступним для українців

Guts Poker покидає український ринок

У зв'язку зі зміною в політиці покер-руму, Guts Poker більше не буде доступний для гравців з України. Зміни вступлять в силу 1 червня, так що з початку літа українці більше не зможуть грати на Guts Poker.

Читати також: 7 речей, які потрібно знати про закриття BestPoker

Українські користувачі Guts Poker отримали на свою електронну пошту повідомлення наступного характеру:

«Guts Poker стане недоступним для українців з 1 червня. З сьогоднішнього дня всі відкриті ставки будуть анульовані, а гроші повернуті згідно з відповідними умовами. Будь-які невиплачені бали лояльності на вашому покерному рахунку будуть обмінені на готівкові гроші на вашому рахунку, які можна буде зняти разом із залишком. Приносимо вибачення за можливі незручності. Не соромтеся звертатися до нас, якщо вам потрібна додаткова інформація або допомога»

Якщо у вас є кошти на вашому рахунку, ви можете вивести їх до 31 травня. Після цієї дати вам необхідно буде звернутися до служби підтримки клієнтів для виведення коштів. Для цього напишіть за адресою: [email protected].

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.