Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Хайстейкс гравці вимагають 5 900 000$ за шахрайство від сайту Skillz

На сайт Skillz подали позов

Два хайстейкс онлайн-гравці подали позов проти грального сайту Skillz. Вони стверджують, що сайт відмовився виплачувати великі призові, а також не виплатив понад 1,5 мільйонів доларів, програних чітерам.

Адвокат Мак Верстандіг, що представляє десятки гравців в покер в шахрайському скандалі з Майком Постлом, подав позов від імені Аліси Болл і Джона Пріньяно.

19-річна Болл з Невади стверджує, що вона програла 650 000$ в грі Blitz21 (версія блекджека на кмітливість) чітерам "John Doe" (Джон Доу – застарілий юридичний термін, який використовували в ситуації, коли справжній позивач невідомий або анонімний). Раніше повідомивши сайту Skillz про шахрайство, Болл стверджує, що єдиною вжитою дією стало попередження для гравця, але його акаунт знову відновив роботу, після чого він обібрав Болл на гарненьку суму.

За цим послідував дивний хід подій: Skillz призупинив роботу акаунту Бол. Коли вона знайшла в Інстаграмі генерального директора стайта Ендрю Парадайз, щоб зрушити справу далі, вона отримала дивну відповідь.

«Ми десь зустрічалися? Я б запам'ятав, наскільки ти красива, і не міг би тебе забути. Ха-ха, але якщо ми не зустрічалися, то повинні це зробити, я весь час у Вегасі», – написав Парадайз.

Коли його флірт був відкинутий, включаючи питання про те, "чи подобаються їй хлопці постарше", Парадайз сказав Болл, що вона входить в число відомих шахраїв.

Потім її акаунт заблокували, а залишок на рахунку становив 28 000$.

Читати також: Розв'язка найгучнішого покерного скандалу 2019 року

Друга жертва підозрілого сайту – техасець Джон Пріньяно. Він стверджує, що набрав досить призових балів для Порше Бокстер (Porsche Boxster) версії 2020 року, вартістю в 60 тисяч доларів.

Однак, коли він спробував зажадати своє зароблене, йому спочатку сказали, що потрібно більше балів (виявляється компанія піднімає планку без повідомлення гравців), а потім з його акаунту вилучили 286 000$.

Щоб досипати сіль на рану Пріньяно звинуватили в шахрайстві і забанили, незважаючи на те, що він втратив приблизно 950 000$ в процесі того ж шахрайства, що і Болл, а також позбувся 350 000$, програних двом іншим шахраям.

Як повідомляється, обидва позивачі вимагають судового розгляду за участю присяжних, а також 5.9 мільйонів доларів як відшкодування збитку.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.