Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Happy Hours на PokerMatch: фріблайнди за награний рейк

В українському покер-румі PokerMatch безупинно проходять різноманітні розіграші та акції, завдяки яким користувачі покерної кімнати мають змогу поповнювати свій банкрол додатковими призовими.

Уже зараз ігрова платформа підготувала чергову акцію для любителів кеш-ігор, а саме буст-столів швидкого покеру, що дозволяє отримати безкоштовні блайнди для подальших сесій.

З 17-го лютого по 16-те березня на ПокерМатч пройде акція "Happy Hours", у рамках якої покеристи отримуватимуть фріблайнди за награний рейк за столами Speed Poker. Назва акції прямо натякає, що виграти вищезгадані бонуси можна лише у певні години.

Читати також: Злиття PokerMatch з iPoker: все, що потрібно знати покеристам

Щоб здобути безкоштовні блайнди, достатньо зіграти 25 роздач із рейком на лімітах починаючи від 5€ Speed Poker у відведений час і бонус буде нарахований покеристу. При цьому немає жодних обмежень на повторне отримання фріблайндів. Щоразу як будуть виконані умови акції – користувач гарантовано отримає надбавку.

Щоб взяти участь в акції – необхідно грати у Speed Poker у наступні проміжки часу:

  • з 02:00 до 04:00;
  • з 09:00 до 11:00;
  • з 17:00 до 19:00;
  • з 22:00 до 00:00​

За виконання всії критеріїв покеристам нараховуватимуться Free Blinds в залежності від обраного ліміту:

Ліміт що граєтьсяВиплата за 25 роздач із рейком
5€ Speed Poker5 фріблайндів по 0,02€ кожен
10€ Speed Poker5 фріблайндів по 0,05€ кожен
20€ Speed Poker5 фріблайндів по 0,10€ кожен
50€ Speed Poker5 фріблайндів по 0,25€ кожен
100€ Speed Poker5 фріблайндів по 0,50€ кожен

Варто зазначити, що награний рейк не переноситься у наступний заліковий період, а отримані бонуси слід витратити протягом двох тижнів з моменту отримання. Важливо:роздача вважається рейковою, якщо усі її учасники дійшли хоча б до флопу, а в банку знаходиться сумма від 0,15€. Удачі за столами!

Найбільший покер-рум Східної Європи
Pokerbet
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
7 видів бонусів на перший депозит
Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.