Хедз-ап батл Негреану і Полка стартує 1 листопада

Негреану і Полк 2020

Даніель Негреану і Дуглас Полк погодили дату початку свого хедз-ап батлу. Нагадаємо, що два іменитих покеристи зустрінуться за покерним столом один на один для того, щоб визначити хто з них краще.

Почнуть свій батл Негреану і Полк 1 листопада. Дуелянти вже домовилися про кілька умов цієї зустрічі. Впадає в око те, що покеристи перевірятимуть свою гру на чесність. Це стосується наявності підказчиків в реальному часі, солверів і калькуляторів еквіті.

Хедз-ап поєдинок буде транслюватися в прямому ефірі, що не може не радувати глядачів. Але матч будуть показувати з закритими картами, що явно засмутить глядачів, адже набагато цікавіше дивитися за грою професіоналів з відкритими картами.

Читати також: Негреану упустив останній шанс виграти браслет WSOP 2020 на онлайні

Цю умову поставив особисто Негреану. Даніель не хоче давати Дугласу Полку можливість проаналізувати зіграні роздачі по картах. Таким чином, Дуглас зможе провести аналіз тільки тих роздач, в яких гравці дійдуть до шоудауна.

Негреану і Полк погодили наступні умови:

  • Матч буде йти на двох столах зі ставками 200$/400$.
  • У гравців є можливість зупинити матч після 12 500 роздач і збільшити ставки після 12 500 роздач.
  • Стартові стеки учасників батлу: 100 великих блайндів.

Не з'ясованим залишається одне з головних питань: в якому покер-румі буде проходити поєдинок. Негреану запропонував зіграти в покерній кімнаті GG Poker на умовні фішки, але Дуглас Полк не погодився на таку пропозицію.

Минулого тижня Полк зіграв тренувальний хедз-ап матч проти виконавчого директора Winning Poker Network Філа Нагі. Полк і Нагі грали за лімітом 10$/20$ і за результатами цієї сесії Дуглас відіграв в +2 474$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.