Хельмут і Негреану зіграли свій перший поєдинок в High Stakes Duel


У студії PokerGo в рамках популярного покерного шоу "High Stakes Duel" завершився довгоочікуваний в покерному співтоваристві хедз-ап поєдинок між двома легендарними покеристи – Філом Гельмутом і Даніелем Негреану.

Результатом цієї шестигодинний битви виявилася перемога Хельмута, яка далася йому нелегко. В один момент навіть здавалося, що їх сутичка ніколи не закінчиться.

Як ви вже здогадалися, гра була досить затягнутою. Протягом більшої частини цієї сутички Неграну впевнено тримав перевагу і не давав особливої ​​можливості Хельмуту проявити себе.

Читати також: High Stakes Duel II: Хельмут і Негреану зіграють три матчі

У першому раунді їх сутички бай-ін кожного з учасників становив по 50 000$. Проте переможець зможе переводити свої призові тільки тоді, коли його суперник здасться.

Очевидно, що Негреану не збирається так просто здаватися, враховуючи той факт, що він повністю контролював гру перші чотири години, проте терпіння Хельмута окупилося з лишком.

Таким чином, незабаром гравці знову зустрінуться у другому раунді і якщо Негреану знову програє, то йому доведеться заплатити вже 100 000$, щоб повернутися до третього раунду сутички.

У вирішальній роздачі Хельмут блефував з А-8 на флопі K-6-5 і терні з дев'яткою. На рівері йому доїхала сімка і дала стріт, а Неграну зловив дві пари. Після цього Неграну вже не зміг повернути собі перевагу.

Можна сказати, що помилкою Неграну стала більш Тайтова гра, коли Хельмут почав наступати. При подальшому зростанні блайндов Негреану вирішив заощадити стек, скидаючи посередні руки, ніж почав користуватися Хельмут, який в підсумку вирвав для себе перемогу в першому раунді.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.