Хельмут продає частки на хедз-ап з Есфандіарі

Хельмут проти Есфандіарі

21 жовтня пройде третій матч в рамках хедз-ап дуелі Есфандіарі і Хельмута. Як завжди матч буде транслюватися в прямому ефірі на каналі PokerGo і глядачі першими дізнаються, чи зумів Есфандіарі взяти реванш.

Шанувальники Хельмута отримали від покериста відмінну можливість не тільки повболівати за свого кумира, а й непогано заробити на його перемозі. На спеціалізованому сайті YouStake Філ виставив на продаж 10% від свого бай-іну, а це 20 000$.

Будь-яка людина може купити частку у Хельмута на суму до 250$. Приємним уточненням для покупців стане те, що частки виставлені на продаж з коефіцієнтом 1, що дуже вигідно. Таким чином, в разі перемоги Філа, можна отримати відмінний прибуток: за кожен вкладений долар ви отримаєте 100% прибутку.

Читати також: Гальфонда вразила гра Хельмута проти Есфандіарі

Це досить благородний жест від Хельмута, так як зазвичай покеристи продають свої частки з зовсім іншим коефіцієнтом. У цій справі Філ на перше місце ставить не заробіток, а увагу своїх фанатів.

Пропозиція на купівлю діє до початку матчу або до моменту повного продажу часток, на даний момент продано 7,38%. Третій хедз-ап між Есфандіарі і Гельмутом стартує 21 жовтня.

Нагадаємо, що покеристи зіграли вже два поєдинки, і в обох випадках переможцем ставав Хельмут. Антоніо Есфандіарі робитиме вже третю спробу взяти реванш і на цей раз ставки в грі будуть ще більше.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.